2737
2739
عنوان

کیا بیدارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 46 پست
پاشو صبحانتو حاضر کن عروس جان بچه ها واتس اپ و تل شما هم قطع شدخ؟

نه واتساپم درسته تل کلاندارم

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه صبحانه دبش بخور که جون داشته باشی و خوش اخلاق باشی . پس ناهار چی داری ؟

بیام باهم صبحانه بخوریم.ولی الان میرم شیر و کیک میخورم.هیچی از الان ناهار درست میکنن مگه؟

همسرم از ته قلبم دوستت دارم 
چند ماهشه.دختره منم شبا دوساعت بیدارمیشه کلافم میکنه

اگه نخندی ۴ سال و نه ماهشه . دیشب بخاطرش تاپیک زدم یه ساله میگه گوشم سوراخ کنید . یه هفته است که دیگه گیر سه پیچ داده . باباش هم ناراضی .آخه میترسه میگه بچه ام چیزیش نشه . خلاصه دو روزه باباش گفته باشه . دیشب بردیم گوشش سوراخ کنیم پماد بی حسی هم زد و یهو دکتر گفت دستگاهش تو اون یکی مطب جا مونده چون ما وقت قبلی نداشتیم دو جای دیگه هم بردیم گفتن صبحها. خلاصه دو ساعت دنبال مطب دکترهای زیبایی و جراح عمومی بودیم . و نشد دیشب . کلییییی گریه و زاری که همین الان ‌ . گوشواره رو هم به دکتر پس نداد . حالا برا ۱۱ صبح وقت داره با دوستم میبریمش . از ذوقش ۵ بار بیدار شده پرسیده کی صبح میشه . از ساعت ۵و نیم هم بیداره . ببخشید طولانی شد

خدایا خیلی دوستت دارم. دلم تنگ شده خیلی تنگ...
2738
بیام باهم صبحانه بخوریم.ولی الان میرم شیر و کیک میخورم.هیچی از الان ناهار درست میکنن مگه؟

مقدماتش رو آماده کن. نخوای همش تو آشپزخونه باشی 

خدایا خیلی دوستت دارم. دلم تنگ شده خیلی تنگ...
اگه نخندی ۴ سال و نه ماهشه . دیشب بخاطرش تاپیک زدم یه ساله میگه گوشم سوراخ کنید . یه هفته است که دیگ ...

هنوز سوراخ نکردین مگه میشه.من. گوشای دخترمو یک ماهه سوراخ کردیم.اونم نه دکتر .مامانم سوراخ کرد

2706