2737
2734
عنوان

کیامخفیانه میان مجازی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی فقط میگه دوست ندارم نرو؟ دلیلشو نمیگه؟

تا دیروز ک دلیل نمیگف یا میگف محیطش برای زن خوب نیس حتی اشپزی ام نذاشت.بعد گف یهو تل بنصب کمتراز ی ماه داشتم دیدم ناراضیه پاک کردم

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی
2731

من اومدم يه تاپيك زدم كه فرق روانشناس و مشاور بكم كسايي كه مشكل دارن بدونن پيش كدوم برن الكي هزينه نكنن

حالا يكي اومذه داره بمن توهين ميكنن چحوري تاپيك ببنذم

يه اطلاع رساني ساده هم نميشه كرد از دست بعضيا

نه نمیدونه ک بخاد بگه نرو تاحالا بهش نگفتم  اما شوهرم روم خیلی غیرتیه  اینجام مرد هست&n ...

من نمیدونستم مرد داره اینجا تازه فهمیدم جالبه ک میان خخخ

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی
2738
من اومدم يه تاپيك زدم كه فرق روانشناس و مشاور بكم كسايي كه مشكل دارن بدونن پيش كدوم برن الكي هزينه ن ...

بخدا عجیبن بعضیا

من اومدم يه تاپيك زدم كه فرق روانشناس و مشاور بكم كسايي كه مشكل دارن بدونن پيش كدوم برن الكي هزينه ن ...

برو تو نی نی سایت من بعد رو تبادل نظر بعد اونایی که من ایجاد کردم لیستش میاد روبروشون جای قفل کردن هست

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706