2733
2734
عنوان

خانومای بار دار یه لحظه بیااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 31 پست

من ماه هایی که اقدام میکردم همه علایم رو داشتم ولی ج آزمایش منفی میشد بخاطر همین دلخوش علایم نبودم ولی اخرین اقدامم که باردار شدم فقط یادمه خیلی خسته بودم انگار رفته بودم کوه نوردی و بی میل بودم فقط همین ،یادمه یک روز مونده بود به موعدم تو اوج گشنگی رفتم سمت نیمرویی که همسرم درست کرده بود که اون سریع همرو نخوره که بوی نیمرو بهم خورد اشتهام از بین رفت و روز موعدم یه لکه بینی خفیف با همون شرایط لک لانه گزینی که تو سایتا زده رو داشتم ،من که تو دو ماهگی قلب بچم ایست کرد وحسرتش رو دلم موند شاید من به جایگاه مادر شدن نرسیدم هنوز ولی امیدوارم خدا به همه ی ادمهای با مسولیت و دلسوز یه هدیه آسمانی بده و اگه صلاح دونست به من بده  

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از روی امضات به نظر میاد مدتیه منتظر بچه ای

بهت بگم تا زمانی که استرس بارداری داشته باشی، حامله نمیشی

من بچه سوممه، واسه اون دو تا اصلا نگران نبودم و اقدام اول حامله میشدم

ولی این سومی به دلایلی استرس داشتم و ماهها نشدم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728
عزیزم نا امید نشو... به خودت انرژی مثبت بده.. تلاشتم بکن..

چشم عزیزم،موافق حرفتونم شدیدا انرژی مثبت داشتن و بی استرس بودن روی سیستم بدنی و کیفیت زندگی تاثیر گذاره و میتونه جلوی خیلی از مشکلات رو بگیره،امیدوارم هممون  به قشنگترین ارزوهامون برسیم

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

عزیزم تمام این علائمی که میگی بعد از شروع به ترشح هرمون بتا توی بدن اتفاق میفته.

اگه واقعا اینا علائم بارداری باشه باید عدد بتات هم بالا بره که با آزمایش یا بیبی چک نشون داده میشه.

2738
یعنی میگی امروز بی بی بزارم اخه هفت روز تا پری مونده

بیشتر حرفم اینه که به علایم دل خوش نکن. 

این علایم بعد از ترشح بتا توی بدن اتفاق میفتن

بیخیال باش و سعی کن به چیزی فکر نکنی

ایشالاااا که همین ماه نی نی دار شی

2706