2737
2734
عنوان

مشکل من

| مشاهده متن کامل بحث + 5208 بازدید | 43 پست
حالا دفعه بعدی رفتم؛روی جعبه هاشو میخونم ببینم چیه، والا چی بگم منکه هر رنگی بزنم میشه قهوه ای زور ...

بی رنگ کن ولی آرایشگاه نرو یه ماده هس بیس تومن فک کنم حالت شامپو میزنیش موهات بی رنگ میشه بعد یه رنگ خوبم بگیر بزن روش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی ماسک مو دقیقا چکار میکنه؟ من سالهاست جز سرم مو از چیزی دیگه استفاده نمیکنم ولی خیلی تعریف این ...

راستی اینو پرسیدین یه سوال دیگه هم دارم یادم اومد

میگم واسه اینکه با حرارت اتو مو و سشوار مو رو نسوزونه قبلش چی به موهاتون میزنید؟

جدیدا برس حرارتی گرفتم ولی میترسم موهام رو خراب کنه هنوز استفاده نکردم ازش

2728
راستی اینو پرسیدین یه سوال دیگه هم دارم یادم اومد میگم واسه اینکه با حرارت اتو مو و سشوار مو رو نسو ...

نه بابا دل بزن به دریا موهات خراب نمیشن هیچوقت

ولی یه چیزی میگم بزو بگیرهم موهات صاف میشه هم خوش حالت هم ترمیم میکنه موهایه آسیب دیدا رو و به مرور زمان موهات خوش حالت میشن خودشون اسمش سرم یا کریستال مو هستش

2738
نه بابا دل بزن به دریا موهات خراب نمیشن هیچوقت ولی یه چیزی میگم بزو بگیرهم موهات صاف میشه هم خوش حا ...

یکی گرفتم ۲۲تومن،مثل شیشه پاک کن اسپری میکنم رو موهام 

سرم کریستال همینه؟

شوهرم اینو واسم خرید

راستی ماسک مو دقیقا چکار میکنه؟ من سالهاست جز سرم مو از چیزی دیگه استفاده نمیکنم ولی خیلی تعریف این ...

تو حموم بعد از شامپو بعنوان نرم کننده مو ازش استفاده میکنم

ریزش نمیاره اصلا.خیلی هم نرم و خوش حالت می‌کنه مو رو

قیمتش هم مناسبه در مقایسه با مارکای خارجی 

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
آهان همون کار سرم رو میکنه دیگه ولی سرم خیلی گرون تردرمیاد ممنون عشقم❤

خواهش میکنم عزیزم💗

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓