2726
عنوان

شوهرتون ماشین بخره به نامتون نزنه ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1343 بازدید | 144 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا کاش بفهمن چقدر این کار یه زنو خوشحال میکنه

مطمن باش اگه مردی به زنش اعتماد پیدا کنه هرچی داشته باشه بنامش میکنه البته بعد از ازدواج نه توعقد,

مثل شوهرمن هرچی داره به اسم من زده

2728
چى بگم آخه بخند متاسفم

برای ادبیاتت متاسف باش که بلد نیستی نظر بدی  هنوز معنی تبتدل نظر و نمیدونی😏😏😏هنوز متوجه نیستی هرکسی نظری داره و نظرش و ابراز میکنه صد نفر بهت تذکر دادن رفتار زشتت و درست کن  😏😏 حالا حالا ها جاداری برای تاسف 😂😂  

ولی ب نظر من خریت محضه اگه تمام و کمال بزنه ب نام زنش ..همینجا نمیبینی تا تقی ب توقی میخوره همه رو ا ...

ما هنوز عقدیم شوهرم خونه ای که داریم میسازیم با ماشین رو به نام من زده یعنی خیلی خره😶

خیلی خوشبختم 😍😍چون مردی نصیبم شده که همه هم و غمش آرامش منه❤❤

از الان این بحثا با همسرت شروع نکن.

مگه با پول شما خریده؟

شما با پول خودت چیزی بخری بنام شوهرت میزنی؟

صبر کن چند سالی که بگذره، دیگه براتون اصلا فرقی نداره

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

من هيچ وقت چيزى رو مستقيم از همسرم نخواستم. يك سوم پول اولين خونه مون رو پدرم داد و بنا به شرايط وام تمامش به نام شوهرم شد. اما از خونه دوم، با وجود مخالفت خانواده همسرم همه چيزمون نصف_نصف شد. 

از طرفى خانم برادرم از دوران عقد خواسته هاى بزرگش رو عنوان كرد، نتيجه اش اين شده كه برادرم بيشتر درآمدش رو به حساب پدرم مى ريزه كه خانمش ندونه چقدر درمياره! همه چيز به صداقت و روراستى خودت بستگى داره. 

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.
2706