2737
2734
برای تناسب اندام و باربی شدن مراجعه کردم😄گفتش چون بدنم یه کم بخاطر کاهش وزن شل شده این ورزش درعین چ ...

بهترین حالت ورزش استقامتی و مقاومتی اینه که زیر یک ساعت تموم بشه که اگه بیشتر بشه یه آسیب هایی داره برا بدن.واقعیتش بیسوادی  تو باشگاهها بیداد میکنه.بخصوص بین خانمها.مرها هم که کلا زدن تو کار هورمون و دارو.فقط مراقب باشین مکمل خاصی یا قرصهای چربیسوزی بهتون پیشنهاد دادن قبول نکنین.امیدوارم به هدفتون برسید و باربی شید

امشب ای مه تو هم از طالع من غمگینی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶۰ ۵۴

وزنتون که نسبت به قدتون خوبه.فک نکنم چربی زیادی داشته باشین.من برا خواهرم یه برنامه تمرینی و تغذیه ای گرفته بودم از یه مربیه خانم اگه خواستین میدم استفاده کنید

بهترین حالت ورزش استقامتی و مقاومتی اینه که زیر یک ساعت تموم بشه که اگه بیشتر بشه یه آسیب هایی داره ...

مرسی اما امیدوارم منظورتون از بیسواد من نبوده باشم😞قبلا جای دیگه میرفتم یه ساعت و نیم بود 

2731
مرسی اما امیدوارم منظورتون از بیسواد من نبوده باشم😞قبلا جای دیگه میرفتم یه ساعت و نیم بود 

منظورم مربی ها بودن.مربی باید به غیر از سابقه ی ورزشیه موفق،مدرک دانشگاهیه مرتبط داشته باشه و به غیر از اون تو دوره های مربیگری هم شرکت کنه و مدرک داشته باشه.متاسفانه تو باشگاهها آدم صحنه هایی میبینه هنگ میکنه.یک ساعت و نیم هم زیاده.البته خانمها معمولا 80 درصد زمان تمرین رو صرف صحبت کردن میکنن

2738

سلام دوستان میتونیدباتهیه بندتی آر ایکس درمنزل بدون استرس کرونا تمرین کنید و چربی سوزی انجام بدید و به اندامی زیبا برسید🥰دوستانی که ازمن بندتهیه میکنن دو هفته برنامه تمرینی رایگان براشون داخل واتس اپ فرستاده میشه😘پیج اینستا بندهsamira_trx1373