2737
2734
پیامبر برای کمک صیغه میکرد زنان بی سرپستو که شوهراشون تو جنگ شهید میشدن نه مثله الان دخترای جوون یا ...

خب پس خودت جواب خودتو دادی 

اینکه مردای ما از حکم دینی سو استفادع میکنن مشکل فقر فرهنگه ن حکم دین.

وگرن صیعه مرد متاهل مکروهه مگر در موارد حاص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یمدت نینیسایت نیومده بودم چقدرفضاتغییرکرده

مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا
بخدا ربطی نداره من سالهاست ماهواره نگاه میکنم بارها شده با هم قهر کردیم و دعود بی محبتی دیدم ذره ای ...

شما استثنا بودی همه شبیه شما نیستن شاید یک سری تاثیر پذیر تر باشن 

باید ب عموم جامعه دقت کرد

2728

من ازسال ۷۸ ماهواره دارم امانه خیانتی کردم نه خیانتی دیدم .پیوندبین همسران خیلی مهمه .متاسفانه زندگی های امروزی براساس یه سری شرایط محیطی واجتماعی روی گسل بنامیشه دقیقامثل یه زلزله ..

مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا
2738

ببین من کسانی رو دیدم که ماهواره هم نداشتن به قول معروف تو شیشه هم کار خودشون رو کردن خیلی ها هم چندین ساله ماهواره دارن ولی دست از پا خطا نکردن چه بسا که سریالها و فیلم های سینمایی خودمون دست کمی از فیامهای ماهواره ای ندارن

2706