2737
2734
به سلامتييي پس ميايد پيش ما 😍😍 ان شالله درست ميشه به زودي الان يكمي كارا طولاني شده 

مگه شما امریکایییی؟؟؟ کدوم ایالتی دلی؟ 

وای چقدر خوشحال شدم 🌹🌹🌹

بله متاسفانه وکیل هم گفت بهمون 

کلا زندگیم لنگ در هواس تا این پروسه تموم بشه

My way or 👉🏼 Highway 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شما امریکایییی؟؟؟ کدوم ایالتی دلی؟  وای چقدر خوشحال شدم 🌹🌹🌹 بله متاسفانه وکیل هم گفت ب ...

اره عزيزم.ما تقريباً شرقيم

شما كجا ميريد؟ كاليفرنيا؟

حق داري خيلي سخته

ادم حتي يه ليوان هم نميتونه بخره ميگه از كجا معلوم يه ماه  ديگه هستم يا نه 

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2731
اره عزيزم.ما تقريباً شرقيم شما كجا ميريد؟ كاليفرنيا؟ حق داري خيلي سخته ادم حتي يه ليوان هم نميتون ...

دقیقااااااا وای یکی پیدا شد من و بفهمه بالاخره 

آره دیگه ایرانیا اکثرا کالیفرنیان 

الان خونه نیما ارواین ه  ولی میگه ویزای تو اومد و خواستیم برای همیشه بریم بخاطر کارش بریم سان فرانسیسکو 

اون میره میاد هر ۳،۴ ماه یبار دیگه منتظر ویزای منیم تا کلا بریم 

My way or 👉🏼 Highway 
دقیقااااااا وای یکی پیدا شد من و بفهمه بالاخره  آره دیگه ایرانیا اکثرا کالیفرنیان  الان ...

اره كامل دركت ميكنم عزيزم

خيلي حس بلا تكليفيه بديه

به سلامتي عزيز دل. دوست صميميم سان فرانسيسكو هست خيلي راضيه درسم ميخونه اونجا

بركلي هم كه اونجاس ديگه يكي از بهترين دانشگاهاي امريكاس 

ان شالله هر جا كه هستيد هميشه موفق باشيد 😍😍😍

ميدونم اين كه از هم دورينم خيلي سخته ان شالله به زودي تموم ميشه ❤️❤️❤️❤️

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2738
اره كامل دركت ميكنم عزيزم خيلي حس بلا تكليفيه بديه به سلامتي عزيز دل. دوست صميميم سان فرانسيس ...

قربونت برم‌ مهربون 😍😍

الان دور نیستیم اکثرا ایرانه ولی بخاطر گرین کارت مجبوره چند ماه یبار ورود داشته باشه 

خود ما هم دوست زیاد داریم  سانتا کلارا و لاس وگاس و آتلانتا کلا همه دوستامون رفتن اینقدر که اینجا گل و بلبل ه 

حالا ببینیم خدا چی میخواد برامون 

خیلی خوشحال شدم از آشناییت دلی جان پسر ماهتو ببوس از طرف من 

Hope to see you soon 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

My way or 👉🏼 Highway 
قربونت برم‌ مهربون 😍😍 الان دور نیستیم اکثرا ایرانه ولی بخاطر گرین کارت مجبوره چند ماه یبار ورود د ...

فداااات عزيزم ان شالله به زودي درست ميشه عزيز دلم ❤️❤️❤️

منم خوشحال شدم

see you soon here honey 😍😍