2726
عنوان

تفاوت روانشناس و مشاور

| مشاهده متن کامل بحث + 2968 بازدید | 56 پست
بالاخره رفتی کتاباتو ورق زدی بیسواد. بجای اینکه بری اسم دارو یاد بگیری که هیچ ربطی هم.به تو نداره بر ...

واي يعنش غش كردم از خنده تاحالا با هيچ بيماري انقدر بحث نكرده بودم يعني حتي داروها اسمشونم بلد نيستي؟خب وقتي برات زحمت ميكشن تجويز ميكنن اسمشونم بخاطر بسپار افرين  

كدوم علمت دقيقا؟ اينكه حتي روش هاي درمان پارانوييد نميدوني؟ بخون ياد بگيري روان درمانی_رفتار درمان ...

واقعا بیسواد و ناپخته ای. واقعا از شان تحصیلی و اعتبار من بدوره که با بی سوادی مثل تو بحث کنم. لطف کن جای دگ دم از علم نزن. واقعا چرا باید بی سوادایی مثل شما فارغ التحصیل شن ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بیسواد و ناپخته ای. واقعا از شان تحصیلی و اعتبار من بدوره که با بی سوادی مثل تو بحث کنم. لطف ک ...

اخي چ قدر باشعور چ قدر با سواد كيف كردم واقعا  هزاران ماشالله به علمت كه حتي نميدوني ي سري اختلالات بايد هم همكاري روانپزشك باشه هم روانشناس بعد از مصرف دارو لذت بردم

نكنه مازوخيسم داري توهين دوست داري؟

2728
عزیزم من ارشد روانشناسی بالینی هستم ولی در درمان اختلالات خلقی مثل پارانویید یا همون دوقطبی که میگین ...

سلام ببخشید ی سوال داشتم چجوری پرخاشگری عصبانیت و شکاکی خودم رو میتونم درمان کنم و علی الخصوص خجالتی و کم حرف بودنم ممنون میشم جواب بدین 💓

من مطمینم با توی بیسواد کاری کردم که نه تنها در نی نی سایت بلکه در هیچ جای دگ دم از علم روانشناسی نزنی. تنها با بی ادبی که احتمالا نشات گرفته از نوع تربیت خانوادگیت و همچنین فرهنگته جواب دگ نداری و کم کم داری به جاده خاکی میزنی. چقدر متاسف شدم با هم صحبتی با تو.

من مطمینم با توی بیسواد کاری کردم که نه تنها در نی نی سایت بلکه در هیچ جای دگ دم از علم روانشناسی نز ...

يادبگير الكي اظهار نظر نكني و نخواي حرف ديگران رو خراب كني بعدشم حرف هايي كه مناسب خودته مثل بي سواد و يا تربيت غلط به ديگران نسبت ندي

دلم سوخت برات چه قدر دوست داري بگي با سوادي ايشالله درمانتون كه تموم شد حتما به ارزوتون برسين و روانشناسي رو بخونين 

من مطمینم با توی بیسواد کاری کردم که نه تنها در نی نی سایت بلکه در هیچ جای دگ دم از علم روانشناسی نز ...

دوستمون ازتون سوال پرسيدن اگه روانشناس دورتون هست توي بيمارستان جوابشون رو بديد  

يادبگير الكي اظهار نظر نكني و نخواي حرف ديگران رو خراب كني بعدشم حرف هايي كه مناسب خودته مثل بي سواد ...

تو یاد بگیر دماغ درازتو تو هر بحثی نکنی بیخود میکنی در مورد چیزی که هیچ سوادی ازش نداری اظهار نظر میکنی و جالبتر اینکه در مورد دیگرانی که نمیدونن میای نظر بیهوده میدی بیسواد.

تو یاد بگیر دماغ درازتو تو هر بحثی نکنی بیخود میکنی در مورد چیزی که هیچ سوادی ازش نداری اظهار نظر می ...

اخي عصباني شدي برات خوب نيست اثر داروهات كم ميشه بعدشم تو بيخود ميكني مياي تاپيك من چرت و پرت مينويسي چي ميگي اصلا تو حرف حسابت چيه برو خدا روزيتو جاي ديگه بده من ديگه چه بيكار شدم اومدم با يه ييمار رواني توهمي بحث ميكنم

همه میگن روانشناسا خودشون بیشتر مشکل دارن 

و فقط به فکر پول هستن و زندگی خیلی ها رو بهم ریختن که یه مورد رو خودم دیدم ولی مطمین نبودم اما انگار واقعا نود و نه در صد همینطور هستن و مشکل دارن.دوستان اول خودتون رو درست کنید که یاد بگیرید به بقیه ضربه نزنید.

در هر صورت ممنون

همه میگن روانشناسا خودشون بیشتر مشکل دارن  و فقط به فکر پول هستن و زندگی خیلی ها رو بهم ریختن ...

والا عزيزم من اومدم اينجا كه فرق مشاور و روانشناس بگم كه دوستان مشكلي دارن بدونن پيش كدوم برن الكي هزينه نكنن نميدونستم كارم بده حالا بايد به اون خانم جواب پس بدم دوساعته اصلا نميدونم چي ميگه

همه میگن روانشناسا خودشون بیشتر مشکل دارن  و فقط به فکر پول هستن و زندگی خیلی ها رو بهم ریختن ...

نه اصلا اینطور نیست و چقدر بد شد که دیدتون نسبت به جامعه روانشناسی و مشاوران و روانپزشکان عوض بشه و واقعا متاسف شدم ولی استارتر با علم کم خودش دوست داشت دیگران رو به قول خودش راهنمایی کنه. البته از کارشناس بیشتر از این انتظار نیست و الهی شکر از ارشد به بالا میشه به عنوان صاحب نظر تو جامعه نگاه کرد. 

2706