2410
2553
عنوان

علل کاهش وزن در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 84463 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهربان جان من تا 5 ماهگی به خاطر ویارم 15 کیلو وزن کم کردم.اصلا نگران نباش
وزن اضافه کردن فقط نشانه رشد جنین نیست یه مقدر کمی از وزنی که مادر اضافه میکنه به خاطر جنینه ما بقیش مادر چاق میشه...در ضمن چاقی هم اصلا خوب نیست و برای زایمان کارو سخت میکنه.
در رابطه باتکون های نی نیت با دکترت مشورت کن.اصولا برای بررسی حرکت جنین میکن باید غذا بخوری بعدش به پهلوی چپ بخوابی تا بتونی دقیق متوجه بشی.
2720
به نظر من اصلا سعی نکن که چاق بشی .
من تا ماه پنجم حتی یک کیلو هم چاق نشده بودم تازه سه ماه اول بارداری چهار کیلو کم کردم بعد تو ماه پنجم برگشتم سر وزن قبل از باداریم . و الان که ماه هفتم هستم شش کیلو وزن اضافه کردم اون هم به خاطر این که دکتر می گفت چاق نمی شی بهم پرینکار داد که همون باعث شد در یک ماه چهار کیلو وزنم اضافه بشه که وقتی رفتم پیشش گفت دیگه مولتی ویتامین نخور و فقط برام قرص آهن نوشت .
مطمئن باش نی نی اون تو جاش خوب و امن هست و برای خودش زندگی می کنه و بزرگ می شه . اون از شما تغ ذیه می کنه و تپل می شه به خاطر همین شما لاغر می شی . نگرانی نداره .
مامان مانی ، مامان هستی ، بهشاد و همه دوستان خوبم از راهنمایی تون خیلی سپاسگزارم
حقیقتاً خیلی نگران بودم نگران اون بچه نه خودم فکر می‌کردم که طفلکی نمی‌تونه رشد کنه
تا دو هفته دیگه که وقت سونو دارم اگر راهنمایی هاتون نبود نگرانی واقعاً از پا منو می‌انداخت
دوستون دارم و براتون آرزوی سلامتی می‌کنم .
با سلام به دوستان عزیز مهربان جان من هم هفته 18 بارداری ام یک کیلو وزن کم کرده ام و اصلا تکون خوردن بچه رو متوجه نمیشم من هم خیلی نگران بودم اما وقتی تجربه دوستان رو دیدم خوشحال شدم انشالله که چیزی نیست براتون آرزوی سلامتی میکنم.
2714
منم تو زایمان اولم،کلا هفت کیلو اضاف کردم،بچم تو هفته سی و شش بدنیا اومد وزنشم 2800بود،ولی سالم بود مشکلی نداشت خداروشکر،فقط بخاطر زردی سه روز تو دستگاه بود،الان تو بارداری دومم خیلی نگرانم دوباره همین اتفاق بیفته
من هفته ی 17بارداری هستم تو سه ماه اول سه کیلو کم کردم تو این یماهم یک کیلو کم کردم یکم نگرانم.فقط تهوع صبحگاهی دارم همه چیم خوبه اشتهامم خوبه وعده هامم زیاده اما مقدارش کمه ولی سیر میشم.

سلام منم هفته۱۸ بارداری ام حالت تهوعام تموم نشده هنوز قرص دمیترون میخورم با این حال اشتهاهم اصلا ندارم یعنی حدود۳ماهه من نمیتونم غذا بخورم از همه چی بدم میاد جز ترشک ولواشک چیکار کنم

2706