2726
عنوان

کسی از کانادا هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5304 بازدید | 412 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوووب از کجا باید بفهمیم چه رشته هایی فاند دارن?  برای دانشگاه ای مختلف فرق می کنه نه?

تو سایت هر دانشگاه هر رشته ای با زیر شاخه اش نوشته که فاند داره یا نه و اینکه منابع فاند از کجا هست .باید تک تک بگردی و به اساتید ایمیل بزنی قبل از ددلاین. برای بچلر اصلا فاند نیست 

2728
در عوضش قوی می شی .تو کانادا بعد از زایمان یه پرستار میاد خونه شرایط بچه رو چک می کنه قبلا چند روز ه ...

نمیدونم چرا سراغ من اصلا نیومدن، بعد ۳ روز از بیمارستان که مرخص شدم با الان که ۱.۵ سال میگذره هیچ کس کاریمون نداشت!

خدایا ، مردم کشورم را از قرن ۱۴ به قرن ۲۱ هدایت فرما پلیز!
مررسی فدات شم.. شما برای مهاجرت کجا رو ترجیه میدی?  امریکا کانادا یا انگلیس و اروپا?

هر کشوری که برای تخصصی که داشته باشم و شرایطم بهتر باشه .مثالش اکثر دانشجو های خیلی سطح بالای ایرانی تو رشته های فنی  مثل دانشگاه شریف و ...می رن آمریکا چون بیشترین فاند رو آمریکا می ده و پیشرفت زیادی می شه کرد تو آمریکا ،اکثر اونایی که 30 سال به بالا هستن و دنبال یه زندگی آروم خانوادگی هستن میرن کانادا چون این ویژگی محیط کانادا هست ،انگلیس بچه پولدار ها می رن چون فاند خاصی نداره و باید سلف فاند رفت و...خیلی این سوال سخت هست چون هر کشوری یه سری ویژگی ها داره و برای یه سری از افراد خوبه 

2706