2726
عنوان

کسی از کانادا هست؟

5304 بازدید | 412 پست

لطفا اگه کسی تو کانادا زندگی میکنه کمی اطلاعات راجع به سبک زندگی و مخارج و درآمد اونجا بهم بده ممنون میشم.🙏

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من كانادا نيستم ولي يه خانومي هس تو اينستا خيلي اطلاعات ميده كاناداس پيشنهاد ميدم فالوش كني...aryomz ...

ممنون عزیزم

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩
من😎😏 بهم نمیاد؟😁 آخه عزیز من کسی ازکانادا باشه حتما الآن شخصیتیه دکتریه چیزیه...چهارتا ...

نه بابا اونجا هم علاف و بیکار زیاد داره

من😎😏 بهم نمیاد؟😁 آخه عزیز من کسی ازکانادا باشه حتما الآن شخصیتیه دکتریه چیزیه...چهارتا ...

وا !!! من امريكام ولي همه اينجا شخصيت و چيزي نيستن انقدر واسه خودتون غول درست نكنين ...دوم هم اين كه ادم وقت بيكاريش بياد اينجا  دليل تيس بي كار و علافه خودتون رو خراب نكنين

من کانادام عزیزم

اختلاف ساعت رو هم در نظر بگیرن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
من کانادام عزیزم اختلاف ساعت رو هم در نظر بگیرن

عزیزم میخواستم بدونم اونجا درآمدا با هزینه ها برابری میکنه؟اصلا خوب هست واسه مهاجرت شرایط کلیش چطوره؟

وا !!! من امريكام ولي همه اينجا شخصيت و چيزي نيستن انقدر واسه خودتون غول درست نكنين ...دوم هم اين كه ...

من خودشونو ک نمیگم...خودشون کی ان مگه؟!  من ایرانی رو میگم ک بره...درسته یه عده شون الافن ولی من اطرافم هرکی دیدم رفته یا بورس شده یا دوره مطالعاتی داشته 

خودمم دست کم نمیگرم...مگه تو میدونی من کجام و کی ام؟؟؟😏

من از آن روز که در بند توام آزادم
من خودشونو ک نمیگم...خودش کی ان مگه؟!  من ایرانی رو میگم ک بره...درسته یه عده شون الافن ولی من ...

حرفت اينو ميرسونه من نميدونم تو كي هسي..  دارم با حرفم بهت احترام ميزارم به جاي جبهه گرفتن سعي كن دركش كني

2706