2733
2734
عنوان

خدایاااااااااا چرا؟؟؟

212 بازدید | 9 پست

من اینستاگرام خیلی می رم و عکس بچه هایی که مریض هستن رو توی قسمت سرچ میبینم ...چقدر مریضی های عجیب هست و چقدر تعداد زیاد شده....خیلی دلم میگیره بچه بی گناه ..دلم می سوزه

کاش هیچ بچه مریضی بدنیا نیاد 😢😢😢😢

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی

علی الخصوص کودکان محک

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من اینستاگرامو بخاطر همین عکس ها پاک کردم...تو بخش عمومی میدیدم تا دو روز غصه میخوردم...یک هفته واسه بنیتا اشک ریختم 😢بعد که اون اتفاق واسه اهورا افتاد شب و روز گریه میکردم واسه طفل معصوم😢

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
من اینستاگرامو بخاطر همین عکس ها پاک کردم...تو بخش عمومی میدیدم تا دو روز غصه میخوردم...یک هفته واسه ...

اونا رو که نگو اهورای بیچاره ...بنیتا ی مظلوم ...خیلی بد شده از یه طرف مریضی های عجیب و زیاد از یه طرف هم این کشت و کشتارها .. ان شاءالله خدای مهربون و بزرگ همه بچه‌ها رو در پناه خودش حفظ کنه

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی