707
44
عنوان

بعضی مامانا چقد حساس هستن 😑😑

1657 بازدید | 174 پست

امشب با مامانم اینا رفته بودیم شام داشتیم کباب میخوردیم که یه دختر بچه کوچولوی ناز هی اون اطراف تاب میخورد مامانش اینا هم 2تا میز اون ور تر ما نشسته بودن 

بچهه اومد سمت میز ما منم یه لقمه گرفتم دادم دستش و بغلش کردم بوسش کردم چون تپلی و ناز بود که دیدم یه دفعه مادرش گفت ول کن بچه امو نبوس اومد دست دخترشو گرفت و رفت

چرا مامان های جدید اینقد رو بچه ها حساس هستن در صورتی که قبلا اینجور نبود حالا انگاری می خواستم بچه اشو بخورم 😑😑😑😑😑😑

الان اوضاع خراب شده   حق دارن یجورایی امنیت نیس 

تو به خودت نگیر عزیزم

با تلاش ها و پیگیری دوستان عزیز به ویژه هارلی کوئین پروفایل اینجانب تغییر یافت   هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد   یه عکس دیگه پیدا کنید چون اشتباه میگیرن والا از بس ازم پرسیدن  تو همونیکه زایمان کردی ،  همونیکه عروسیت فلان روز بود به خودم شک کردم     

معمولا به بچهای اولشون حساین ولی نه دراین حد😐😐من اگ باهام این برخوردمیشدهمونجامیزدم زیرگریع

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم که وجودنداره،مرسی که نیستی،فدااات،ستاره بچینی،خونه ننت بمونی،بوس بوس😂😂😂

721

ولش کن بیا نی نی منو ببوس ناراحت نمیشم دوتاهم‌ببوس خخخخ

محمدمهدی پسر نازم خدا ازم نگیرتت.نفسم به نفست بنده‌.خدایا به حق شیری ک واسه فرشته ی نازم فرستادی به دوستای منتظرم نی نی بده. 😍
678
675

جلل الخالق😑😑😑

میزدی دهن مامانه چه رفتاریه اخه فردا یکی مثل خودش تحویل جامعه میده یه بی اخلاق...!!!

طفل معصومایی که بزرگ میشن و خیلی ‌چیزا دست خودشون نیست چون الگوشون این بزرگوارانن😑

727