2726
عنوان

برای تولدم هیچی نگرفتم.

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐

هنوز تولدت نشده غصت گرفته که تبریک نگفته😐😐😐

امیدوارم همیشه انقدر در اسایش باشی که دغدغت همین چیزا باشه

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2728

منم تولد پارسالم نامزدم به روی خودشم نیاورد منم واسه این که جلو دوستام  شرمنده نشم و نگن واسه پسره مهم نبوده خودمو زدم به مریضی از دو سه روز قبلش ناپدید شدم.البته همون شبش یه کادو واسم گرفته بود ولی انچنانی نبود در حد بقیه که تولدشون میرفتم.ترجیح دادم اصلا تولد نگیرم تا پاشم برم بیرون نه کیکی نه جشنی..خودمم بدم میاد تولد بگیرم واسه خودم

عزیزم واسه حل مشکل منم یه صلوات بفرستین😘بیشترم فرستادین اشکال نداره اخه مشکل زیاد دارم😊
منم تولد پارسالم نامزدم به روی خودشم نیاورد منم واسه این که جلو دوستام  شرمنده نشم و نگن واسه پ ...

چقدر بد

امیدوارم عزیزم دیگه تکرار نشه و ازین به بعدش همش خوبی و خوشی باشه😍

😐😐😐 هنوز تولدت نشده غصت گرفته که تبریک نگفته😐😐😐 امیدوارم همیشه انقدر در اسایش باشی که دغدغت ...

عزیزم من برام اصلا کادوی گرون و فلان مهم نیست، بیشتر ازین دلم گرفت که انگار یادش نیست. وگرنه یه شاخه گل اگر بهم بده کلی خوشحال میشم. و این که اگر واقعا شرایط مالیس اجازه نمیده، رک و راست درموردش حرف بزنیم. نه این که وانمود کنه یادش رفته. 

عزیزم من برام اصلا کادوی گرون و فلان مهم نیست، بیشتر ازین دلم گرفت که انگار یادش نیست. وگرنه یه شاخه ...

میدونم عزیزم.ولی سعی کن زیاد رو این مسائل حساسیت به خرج ندی.چون بیشتر مردا یادشون میره و اونوقت فقط خودت میشینی حرص میخوری

شایدم من عمرمو با یه احمق تلف کردم و توقعم کم شده

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤