2410
2553
عنوان

برای تولدم هیچی نگرفتم.

737 بازدید | 27 پست

سلام دوستای عزیز

من ۲۱ سالمه و تازه نامزد کردیم

با شوهرم دو سال قبل از عقد دوست  بودیم. برای تولدم که چند روز دیگست اصلا نمی‌بینم کاری کنه یا برنامه ای داشته باشه

همین ماهه پیش دو سه تا تولد باهم رفتیم که دوستاش برای نامزداشون سنگگگگگه تموم گذاشتن از کیک و کادو و جشن و دی جی و... اوووو همه چی

وضع مالی خانواده نامزدم عالیه و همیشه خوب میخوره و میپوشه ولی انگار تولده منو حتی یادشم نیست!

یه ذره این اواخر خودش دستش تنگه، می‌دونم قراره درست شه و می‌دونم از پدرش بدش میاد پول بگیره، اما یه ذره دلم میشکنه خب 😪😪😪

یعنی حتی هیچی نگفته.

هیچی هم نخریده

چند روز دیگه تولدمه و هیچ خبری  نیستت هیچی هیچی

حتی یه تبریک خشک و خالی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

حالا صبر کن میگیره چقد عجله داری شاید کادو گرقته برات نمیگه.

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

صد در صد میخواد سوپرایزت کنه میخواد بی تفاوت باشه ک بو نبری بعد اخه کدوم ادمی از چند روز جلو تر کاری میکنه ک این بنده خدا بکنه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2706