موضوع بحث

برای تولدم هیچی نگرفتم.

299 بازدید | 27 پست

سلام دوستای عزیز

من ۲۱ سالمه و تازه نامزد کردیم

با شوهرم دو سال قبل از عقد دوست  بودیم. برای تولدم که چند روز دیگست اصلا نمی‌بینم کاری کنه یا برنامه ای داشته باشه

همین ماهه پیش دو سه تا تولد باهم رفتیم که دوستاش برای نامزداشون سنگگگگگه تموم گذاشتن از کیک و کادو و جشن و دی جی و... اوووو همه چی

وضع مالی خانواده نامزدم عالیه و همیشه خوب میخوره و میپوشه ولی انگار تولده منو حتی یادشم نیست!

یه ذره این اواخر خودش دستش تنگه، می‌دونم قراره درست شه و می‌دونم از پدرش بدش میاد پول بگیره، اما یه ذره دلم میشکنه خب 😪😪😪

یعنی حتی هیچی نگفته.

هیچی هم نخریده

چند روز دیگه تولدمه و هیچ خبری  نیستت هیچی هیچی

حتی یه تبریک خشک و خالی

1396/11/04
|
01:27

حالا صبر کن میگیره چقد عجله داری شاید کادو گرقته برات نمیگه.

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

صد در صد میخواد سوپرایزت کنه میخواد بی تفاوت باشه ک بو نبری بعد اخه کدوم ادمی از چند روز جلو تر کاری میکنه ک این بنده خدا بکنه

خدایا این دعا نیست یک خواهش است🙏مهربانی را ب قلب های ما بازگردان🙏

منم تولد پارسالم نامزدم به روی خودشم نیاورد منم واسه این که جلو دوستام  شرمنده نشم و نگن واسه پسره مهم نبوده خودمو زدم به مریضی از دو سه روز قبلش ناپدید شدم.البته همون شبش یه کادو واسم گرفته بود ولی انچنانی نبود در حد بقیه که تولدشون میرفتم.ترجیح دادم اصلا تولد نگیرم تا پاشم برم بیرون نه کیکی نه جشنی..خودمم بدم میاد تولد بگیرم واسه خودم

عزیزم واسه حل مشکل منم یه صلوات بفرستین😘بیشترم فرستادین اشکال نداره اخه مشکل زیاد دارم😊