692
648
عنوان

برای تولدم هیچی نگرفتم.

332 بازدید | 27 پست

سلام دوستای عزیز

من ۲۱ سالمه و تازه نامزد کردیم

با شوهرم دو سال قبل از عقد دوست  بودیم. برای تولدم که چند روز دیگست اصلا نمی‌بینم کاری کنه یا برنامه ای داشته باشه

همین ماهه پیش دو سه تا تولد باهم رفتیم که دوستاش برای نامزداشون سنگگگگگه تموم گذاشتن از کیک و کادو و جشن و دی جی و... اوووو همه چی

وضع مالی خانواده نامزدم عالیه و همیشه خوب میخوره و میپوشه ولی انگار تولده منو حتی یادشم نیست!

یه ذره این اواخر خودش دستش تنگه، می‌دونم قراره درست شه و می‌دونم از پدرش بدش میاد پول بگیره، اما یه ذره دلم میشکنه خب 😪😪😪

یعنی حتی هیچی نگفته.

هیچی هم نخریده

چند روز دیگه تولدمه و هیچ خبری  نیستت هیچی هیچی

حتی یه تبریک خشک و خالی

721
678

حالا صبر کن میگیره چقد عجله داری شاید کادو گرقته برات نمیگه.

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
584

😐😐😐

هنوز تولدت نشده غصت گرفته که تبریک نگفته😐😐😐

امیدوارم همیشه انقدر در اسایش باشی که دغدغت همین چیزا باشه

دوباره همون دختر شاد و پر از انرژی مثبت میشم...همون دختر مهربونی که همه عاشق مهر و محبتش بودن...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

منم تولد پارسالم نامزدم به روی خودشم نیاورد منم واسه این که جلو دوستام  شرمنده نشم و نگن واسه پسره مهم نبوده خودمو زدم به مریضی از دو سه روز قبلش ناپدید شدم.البته همون شبش یه کادو واسم گرفته بود ولی انچنانی نبود در حد بقیه که تولدشون میرفتم.ترجیح دادم اصلا تولد نگیرم تا پاشم برم بیرون نه کیکی نه جشنی..خودمم بدم میاد تولد بگیرم واسه خودم

عزیزم واسه حل مشکل منم یه صلوات بفرستین😘بیشترم فرستادین اشکال نداره اخه مشکل زیاد دارم😊
694