2733
2734
من قبل ان تی یه عالمه آبنبات شیرین خوردم حوصله نداشتم معطل بشم به خاطر حرکت نکردن جنین خلاصه جنین ب ...

من برای آنومالی کمپوت و شکلات و آبمیوه خوردم

ولی بچه جان چنان خوابیده بود انگار صد سال کمبود خواب داشته! 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
بخدا من مسافتم دوره بچه هامم دوقلوکوچیکن کسی ندارم بزارم پیششون.شوهرمم سرکاره آخه کی هفت صبح منوببره ...

چمیدونم ولی اکثر دکترا ازمایشو دیگه نمیفرستن ولی سنو حتما میفرستن

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا من مسافتم دوره بچه هامم دوقلوکوچیکن کسی ندارم بزارم پیششون.شوهرمم سرکاره آخه کی هفت صبح منوببره ...

وااای دوقلو این بچه ت هم سلامتی دنیا بیاد سه تا بچه کوچیک هیچی دیگه میترکونن💃💃💃💃💃

2731
وااای دوقلو این بچه ت هم سلامتی دنیا بیاد سه تا بچه کوچیک هیچی دیگه میترکونن💃💃💃💃💃

نفهمیدم حاملم.بعددوماه فهمیدم البته پنج سالشونه

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
نفهمیدم حاملم.بعددوماه فهمیدم البته پنج سالشونه

خوبه باهم بزرگ میشن راحت میشی

الان خوهر زن دایی من ۲۷سالگی بچه چهارمشو دنیا اورده☺هنو میگه اینو از شیر بگیرم بعدی رو میارم😆😆

2738
آخی😍 واسه من که همش زبونشو بیرون میاورد😀 فیلمشو گرفتم

خوش به حالت 

پسر من که خوابیده بود تکون هم نخورد 

بعد خودش رو جمع کرده بود

چند تا زدم به باسنش بلکه تکون بخوره اما اصلااااااا

فیلم آنومالیم اصلا قشنگ نیست 

خوابالو خان

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
من واسه سونو رفتم نسل امید اونجا اتاق همراه مانیتور داره،همسرم رفته بود اتاق همراه بهش گفتم فیلم بگی ...

من مشهدم🙄این سنو گرافه روسری  سرش نمیکنه نمیزاره فیلم بگیریم ن همراه بیاد داخل

خوش به حالت  پسر من که خوابیده بود تکون هم نخورد  بعد خودش رو جمع کرده بود چند تا زدم ب ...

در عوض به دنیا بیاد همونجوری آروم میخوابه اذیتت نمیکنه😊 والا مال من که خیلی شر بود شیطنت ازش میبارید دکتره میگفت چرا انقدر شیطونه آخه

2706