2726
انومالی چحوریه از تجربتون بگید

همه جاي بدن چك ميكنه قلب مغز مهره نخاع بيني انگشتا دست پا لب چشم

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیخواو قبلش شکلاتی چیزی بخورم؟

نه فك كنم خداكنه مثل من تنبل نباشه از ٩ صبح تا ٢ بعد از ظهر تنبل خان خواب بود يه يواش تكون ميخورد نوشابه. شيرموز اب اناناس كمپوت اناناس شكلات و... همه اينا خوردم از خواب بيدار نميشد 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
هخخخ ای جان

احتمالا جنسيت ني ني ندادن بهت؟؟

خانوما اگ آزمایش اول غربالگری باسونوش جوابش بدون مشکل باشه میشه آزمایش روندیم فقط سونوبدیم.اینوخیلی شنیدم ولی انگاردکترمن دلشه جیب ادم خالی کنه

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
خانوما اگ آزمایش اول غربالگری باسونوش جوابش بدون مشکل باشه میشه آزمایش روندیم فقط سونوبدیم.اینوخیلی ...

منم فقط گف ینو بده چون غربالگری اول همه چی خوب بود خداروشکر

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄
هفته پیش رفتم سنو گف احتمالا پسر ولی صددرصد نگف

حالا بعدا بنويس توي تيكرت 

انومالی چحوریه از تجربتون بگید

مثل بقیه سونوهاست،

دکتر همه اندام ها رو بررسی میکنه و معمولا از سونوهای قبلی بیشتر زمان میبره

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
منم فقط گف ینو بده چون غربالگری اول همه چی خوب بود خداروشکر

بخدا من مسافتم دوره بچه هامم دوقلوکوچیکن کسی ندارم بزارم پیششون.شوهرمم سرکاره آخه کی هفت صبح منوببره بیمارستان آزمایش بدم اونم با آژانس.مافیروزکوهیم انقدم سرده🙁🙁🙁🙁

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
2706