744
44
هخخخ ای جان

احتمالا جنسيت ني ني ندادن بهت؟؟

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

خانوما اگ آزمایش اول غربالگری باسونوش جوابش بدون مشکل باشه میشه آزمایش روندیم فقط سونوبدیم.اینوخیلی شنیدم ولی انگاردکترمن دلشه جیب ادم خالی کنه

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌

خانوما اگ آزمایش اول غربالگری باسونوش جوابش بدون مشکل باشه میشه آزمایش روندیم فقط سونوبدیم.اینوخیلی ...

منم فقط گف ینو بده چون غربالگری اول همه چی خوب بود خداروشکر

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄
764
هفته پیش رفتم سنو گف احتمالا پسر ولی صددرصد نگف

حالا بعدا بنويس توي تيكرت 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

من قبل ان تی یه عالمه آبنبات شیرین خوردم حوصله نداشتم معطل بشم به خاطر حرکت نکردن جنین

خلاصه جنین بندری میرقصید دکتره میگفت بچه آروم بگیر جون مادرت😀

پسر کوچولوی من به دنیا اومد   نیکان بلای زرشکی  
انومالی چحوریه از تجربتون بگید

مثل بقیه سونوهاست،

دکتر همه اندام ها رو بررسی میکنه و معمولا از سونوهای قبلی بیشتر زمان میبره

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
منم فقط گف ینو بده چون غربالگری اول همه چی خوب بود خداروشکر

بخدا من مسافتم دوره بچه هامم دوقلوکوچیکن کسی ندارم بزارم پیششون.شوهرمم سرکاره آخه کی هفت صبح منوببره بیمارستان آزمایش بدم اونم با آژانس.مافیروزکوهیم انقدم سرده🙁🙁🙁🙁

737
من قبل ان تی یه عالمه آبنبات شیرین خوردم حوصله نداشتم معطل بشم به خاطر حرکت نکردن جنین خلاصه جنین ب ...

من برای آنومالی کمپوت و شکلات و آبمیوه خوردم

ولی بچه جان چنان خوابیده بود انگار صد سال کمبود خواب داشته! 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
بخدا من مسافتم دوره بچه هامم دوقلوکوچیکن کسی ندارم بزارم پیششون.شوهرمم سرکاره آخه کی هفت صبح منوببره ...

چمیدونم ولی اکثر دکترا ازمایشو دیگه نمیفرستن ولی سنو حتما میفرستن

من برای آنومالی کمپوت و شکلات و آبمیوه خوردم ولی بچه جان چنان خوابیده بود انگار صد سال کمبود خواب د ...

آخی😍 واسه من که همش زبونشو بیرون میاورد😀 فیلمشو گرفتم

بخدا من مسافتم دوره بچه هامم دوقلوکوچیکن کسی ندارم بزارم پیششون.شوهرمم سرکاره آخه کی هفت صبح منوببره ...

وااای دوقلو این بچه ت هم سلامتی دنیا بیاد سه تا بچه کوچیک هیچی دیگه میترکونن💃💃💃💃💃

767
وااای دوقلو این بچه ت هم سلامتی دنیا بیاد سه تا بچه کوچیک هیچی دیگه میترکونن💃💃💃💃💃

نفهمیدم حاملم.بعددوماه فهمیدم البته پنج سالشونه

ووویی دکتر من ک ن همراه میزاره ن گوشی ایییش ن هم سی دی میده

من واسه سونو رفتم نسل امید اونجا اتاق همراه مانیتور داره،همسرم رفته بود اتاق همراه بهش گفتم فیلم بگیر با گوشیت 

نفهمیدم حاملم.بعددوماه فهمیدم البته پنج سالشونه

خوبه باهم بزرگ میشن راحت میشی

الان خوهر زن دایی من ۲۷سالگی بچه چهارمشو دنیا اورده☺هنو میگه اینو از شیر بگیرم بعدی رو میارم😆😆

آخی😍 واسه من که همش زبونشو بیرون میاورد😀 فیلمشو گرفتم

خوش به حالت 

پسر من که خوابیده بود تکون هم نخورد 

بعد خودش رو جمع کرده بود

چند تا زدم به باسنش بلکه تکون بخوره اما اصلااااااا

فیلم آنومالیم اصلا قشنگ نیست 

خوابالو خان

757