2737
2734
عنوان

کسی این مشکلو داره؟راهنمایی لطفا

211 بازدید | 43 پست

یهویی بلند میشم یا میخام بشینم،جلوی چشمام سیاه میشه،هرکاری میکنمم هیچی نمیبینم تا بیه مدت بگذره،جلوی سرمم سنگین میشه کلا،کسی اینجوری شده تا الان؟مشکلی دارم بنظرتون؟اها جدیدا بجز این یه موقعه هایی که از خئاب بلند میشم هم اینجوری میشم هم تعادلمو از. دست میدم،اگه خودمو نگیرم میوفتم،کلا چندساله فولیک اسید میخورم فکر نکنم تز کم خئنی هم باشه،کسی مثل من بوده؟

کاربری قبل معلق شد...😳😐 باتجکر از نینی یار،زندگی زیباست❤amir❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا از کم خونی و فقر آهن باشه حتما برو دکتر 

فولیک اسید میخورم،مگه برای خون خوب نیست؟پارسال گرفتم مشکلی نداشتم ولی امسال چکاپ نرفتم

2728
2738
منم صبحا از خواب پا میشم اینجوریم چکاب دادم هیج مشکلی ندارم کم اهن هم نیستم

نگرانم،میگم نکنه مشکلی داشته باشم

فولیک اسید میخورم،مگه برای خون خوب نیست؟پارسال گرفتم مشکلی نداشتم ولی امسال چکاپ نرفتم

اگه مصرف مداوم داشتی ولی بازم این علائمو داری برو دکتر. احتمالا بدنت آهن جذب نمیکنه. 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
عزیزم حتما برو دکتر مغز و اعصاب دور از جون ام اس یا تومور نباشه البته محض احتیاط گفتم دور از جون تون

خودمم خیلی نگرانم،میترسم

2706