2726

لاك لب يه رژ مايه كه خشك ميشه بهش رژ ٢٤ ساعته هم ميكن من زياد دارم 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

لاک لب عزیزم

مث رژ مایع است میزنی رو لبت بیست دقیقه صبر میکنی بعد سفت میشه از رو لب میکنیش،لبت رنگ میگیره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
لاک لب عزیزم مث رژ مایع است میزنی رو لبت بیست دقیقه صبر میکنی بعد سفت میشه از رو لب میکنیش،لبت رنگ ...

اون فرق داره عزيزم اون كه ميكنيش با لاك لب فرق داره 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
جدي . چطوريه خوبه ... بعد مثه ورق میشه در بیاری از لبت

لاك لب با اون فرق داره اون كه تو ميگي ماسك لبه اره ميشه اما بايد درست بزني كم و زياد بشه يجاش پرنگ ميشه يه جاش كم رنك

راحت پاک میشه? هروقت میشه پاک میشه?

نه اتفاقا به سختي پاك ميشه

2706