2703
2553
عنوان

یه اتفاق خیلی خیلی جالب و عشقولانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه این خانمه خیلی مشتی هست. خط سیبیل هم داره حتی. ولی بامزس

اه😷😷😷😷😷😷

جمع کن بابا

حالمونو بهم زدی دیگه

من رفتم گزارش بزنم

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

خانمه خط سبیل داشته 

راننده و مشتی بوده 

غذا می خورده مثل چی 

از همه بدتر عصو نی نی سایت بوده 

این همه نکات مثبت. واقعا چشم بصیرت داری برادر😎

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2714
😂😂😂 يا شماً يا اون خانومه يكيتون دارين اشتباه ميزنين 😎😎😎 شايدم هر دوتون، فقط موندم اين خانومه ...

با نام و یاد خدا قبل از هر چیز بگم که عضو نی نی سایت هستم😂😂😂😂

خانمه خط سبیل داشته  راننده و مشتی بوده  غذا می خورده مثل چی  از همه بدتر عصو نی ن ...

عمرا عضو نی نی سایت باشه 

همه نی نی سایتیا باکلاس اند و از همه سرن 

چطور سیبیل داره😂

دعاکنین من ب حاجتم برسم نی نی سایتو شیرینی میدم😆
دقیقا خانومه چیا گفت که باعث جذب شما و عضو شدنتون به نی نی سایت شد !!

من اصلا نی نی سایت نمیشناختم اون خانمه گفت باید عضو نی نی سایت شی😂 عجیبه نه. گفت باید بیای با اخلاق خانما آشنا شی

توجه: فرزند ایران پسره. نگی نگفتم!                      زن  زندگیـست ومـرد،  امنیت..و چه خوب می شود وقتی مـردی تمام مردانگیش را خـرج امنیتِ زندگیـش کندو چه زیبـا می شود وقتی زنی تمام زندگیش را خرج غرورِ امنیتش کند ...
2706