2737
2734

دوتا بچه پسر دارم که تا تکون میخورن همسایه پایینه میاد بالا مستاجرم هستم نمی دونم بچه هارو چکار کنم کف خونه تشک پهن کردم باهم مشکل نداشتیم و دوسیت بودیم اما از وقتی لوستر زده و خونش قلاب لوستر نداشته قلاب سر خود زدن میگه لوستر میوفته رو سرمون خیلی خستم کرده هر دقه به صاحب خونه زنگ میزنه خدا ازش نگذره همسرمم به صاحب خونه گفت پولمون و آماده کن بریم اونم گفت ندارم باید مستاجر بیاد تا شما بلند شید پولتونو بدم خونه رم گرون گذاشته هیآکی نمیاد ببینه

خدا جونم شکرت 😘

باز هوا گرم بود میبردم بچه هارو بیرون الان سرد و آلوده چکارشون کنم طفل معصومارو از طرفی با بچه هایه بقیه مقایسه میکنم میبینم خیلی آرومن اصلا توپ بازی و بدو بدو ندارن ولی تا دلتون بخواد نق نقون

خدا جونم شکرت 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به همسایه توضیح بده خب 

خودش بچه نداره؟! 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731

خداییش هم بچه های شما تقصیری ندارن و هم همسایه پایین شما..سری بعد حتما طبقه اول خونه بگیر..واقعیتش ما با همسایه بالاییمون که بچه هاش اسیرمون کرده بودن دایم دعوا داشتیم..خب ما هم استراحت میخواستیم.ارامش میخواستیم.کسی که بچه داره اونم ۲ تا باید طبقه اول بگیره

2738

همسایه بالایی ما یه پسر و دختر داره پسره یکم بزرگتره کلا انگار رو سر ما دارن بازی میکنن 😁 انقدم این بچه ها میخورن زمین که دلم میخواد برم بگم سر و صدا داره اوکی مهم نییست حداقل مراقبشون باش انقدر محکم پرت نشن رو زمین 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
خداییش هم بچه های شما تقصیری ندارن و هم همسایه پایین شما..سری بعد حتما طبقه اول خونه بگیر..واقعیتش م ...

من که از خدامه هر جا میبینم میگم طبقه اول تا اینا یکم بزرگ شن ولی گیر نمیاد خب مدام که نیست دو ساعت عصر شاید یکم سر صدا کن 

خدا جونم شکرت 😘

من نمیدونم بچه های شما چطوری هستن

ولی ما یک همسایه داشتیم واقعا هیچ وقت نمیتونستیم ظهر از دستشون بخوابین

همیشه بچه هاش جیغ و بدو بدو و گریه و داد 

تازه گاهی صداب داد های زنه هم سر بچه هاش میومد

واقعا دوستداشتیم زودتر فرار کنیم از دستشون

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

چه جالب همسایه بالایی و پایینی ما فقط گریه جیغ و بدو بدو و.... یکبار هم چیزی نگفتم 😐

خودم هم بچه ندارم ولی تو دلم میگم بچن عیب نداره 

ولی همسایه بالاییمون واقعا بی فرهنگه ساعت ۳ نیمه شب جابحایی وسایل شکستن بادام و روشن کردن لوازم برقی و فحاشی و....

شما هم اگر تونستید حابجا بشید طبقه اول بگیرید بچه هاتون راحت بازی کنن .

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
چه جالب همسایه بالایی و پایینی ما فقط گریه جیغ و بدو بدو و.... یکبار هم چیزی نگفتم 😐 خودم هم بچه ن ...

خدا شانس بده چه همسایه خوبی گیرش اومد بادوم شکوندن که دیگه نوبره من همیشه با بچه هام میریم تو پارک بادوم میشکونیم

خدا جونم شکرت 😘
2706