2726

دیجی کالا چیزی رو که  می خوام الان موجود نیست . چه سایت های دیگه ای معتبرن؟

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا نميشه اعتماد كرد 😑

هیییی اخه چراا؟؟ :((((

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
چون كلاه برداري زياد شده اجي يا ديجي كالا يا از مغازه بگير كدوم شهري؟!

اره می دونم عزیزم می گم چرا این قدر اعتماد سخت شده . سختمه حضوری برم . فکر کنم  باید منتظر بمونم تا دیجی کالا موجود کنه

دیجی کالا از همه معتبر تر ولی زنبیلم خوبه

ممنون عزیزم شما تا حالا خرید داشتی ازش؟

دیجی کالا از همه معتبر تر ولی زنبیلم خوبه

کالایی رو که می خوام داره ولی مطمینی که مطمینه ؟ مرجوعی داره؟

کالایی رو که می خوام داره ولی مطمینی که مطمینه ؟ مرجوعی داره؟

من تا حالا خرید نداشتم ولی از دوستان بودن که خرید داشتن، مرجوعی داره ولی قوانین خاص خودشو داره، تو سایتش توضیح داده میتونید بخونید

من تا حالا خرید نداشتم ولی از دوستان بودن که خرید داشتن، مرجوعی داره ولی قوانین خاص خودشو داره، تو س ...

ممنون عزیز دلم . دیجی کالا موجود شد