2733
2734
عنوان

اصرار همسرم

406 بازدید | 40 پست

همسرم اصرار داره پدر و مادرشو ببریم سفر.. ولی من اصلا شرایطشو ندارم. میگه اگه من برات اهمیت داشته باشم قبول میکنی  آخه من حوصله همچین مسافرتی رو ندارم قرار بود دوتایی بریم الان اینجوری شده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بش بگو بیا این سفرو فعلا دونفره بریم 

دونفره صفایی دیگ داره 

بعدش ایشالا اونارم میبریم...با سیاست رو مخش کار کن...نندازش رو لج

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

عزیزم مسلما مسافرت دو تایی بیشتر مزه می ده ولی حالا یه بار که طوری نمیشه شما خانومی کن . بخاطر خوشحالی همسرت

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2738

والا منم بودم بدم میومد😑

ولی خب کوتاه بیای بهتره 

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

اصلانری ها بری سری های بعدم انتظاردارن ازت منکه گفتم یامامانتو ببر یامنو اصلان هم ناراحت نمیشم مامانشو فقط ببره بهترازاینه که من برمو بهم خوش نگذره

این فندوقی که تودلمه معجزه حضرت محمد(ص) هست انشاالله خودش سلامتی فندوقمو تضمین کنه  انشاالله به حق ایشون همتون به خواسته های دلتون برسید😍

خانوادشن خب اینهمه سال بزرگش کردن زحمت کشیدن براش تربیتش کردن. اگه همسرت آدم خوبیه قطعا تربیت اونا علت اصلیش بوده. دیگه یه سفر که چیزی نیست..

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.

کجا ببرید؟

یعنی۴تایی برید؟

بنظرم اشکال نداره چون میگی خوبن..من بارها با خانواده ها سفر رفتم ...منتها از الان برنامه بریز که کجاها شما ۲تایی اگر خواستید اونا توانایی نداشتندبیان برید.

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
بش بگو بیا این سفرو فعلا دونفره بریم  دونفره صفایی دیگ داره  بعدش ایشالا اونارم میبریم.. ...

اتفاقا همین و گفتم میگه الان موقعیتش بهتره اونا رو ببریم تو عید شلوغه و اذیت میشن و این حرفا

2706