2737
2734
جمعه هفته بعدم باز رفتم 😁 یه بار دیگه م باز داداشم فرستادم تا دم مدرسه رفتم ازبس در زدم تا بابا ندر ...

الهی عزیزم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم حدودا 5 ساله نشسته بودیم پیش خانواده مامانم نمیدونم بحث چی شد من گفتم ما غذا میخوریم بابام همه گوشتارو میده ما میخوریم خودش استخونا رو میخوره😂😒مامانم همونجا یک نشگونی گرفت که ضعفم کرد تو خونه هم رسیدیم یه کتک مفصل خوردم گف این چرت و پرتا چی بود گفتی کی بابا استخون خورده؟؟😒😳

یکبارم تو کمد رختخابا بچه بودم جیش کردم😆😆

کل رخت خوابا فاتحه اش خونده شد حسابی کتک خوردم

یکبارم 4 سالم بود تو چاه وسط آشپزخونه جیش شماره 2 کردم😂😂😂

آدمهاى اشتباه زندگيت درست ترين درسهاى زندگى روبهت ميدن...

اخرين بار ١ سال قبل نامزديم بود قرار بود كيك درست كنم يهو ديدم  روغن مايع منو تموم كرد منم هي غرررر كه چرا تموم كردي و مامانم هي با ارامش ميگفت الان ميرم ميخرم انقد داد نزن باز من بدتر عررر ميزدم😐 يهو ديدم دمپاييو پرت كرد سمتم خورد بهم منم گرييييه زدم بيرون نشستم تو حياط. فقط گوشيمو بردم اول به بابام بعد به دوس پسرم كه الان شوهرمه زنگ زدم گريههههه😭😭😭 دي ماه بود يخ زدم بخدا! قرار بود بابام بياد دنبالم مثلا نميخواستم ببينم مامانمو😂😂 نشسته بودم منتظر يهو مامانم اومد بيرون گفت مونا؟؟؟ گفتم چيه؟؟ با حررررصه تمام برگشت گفت ازت بدم مياد😳

اينجوري بودم تا دقايقي😐😐😐

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2731
مامان من از سلاح مخرب و دردناک لنگه دمپایی استفاده میکرد 😂👡 من چون خیلی حرف گوش نکن بودم بار ها با ...

وای خیلی باحال بود یاد تام و جری افتادم البته ببخشیدا

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738
وای من الانشم از چشم غره های مامانم میترسم کاش کتک میزد ولی چشم غره نمیرفت  تو بچگی و کلا هیچو ...

این یه موردو استثناعا کار خوبی کرده زده 😐بچه رو چرا میزنی؟

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

یه جوف😁 اب هم دم خونمون بود پرش کثافت و ات و اشغال بو  از اونا که بود میده بدجور😷

چن تا دختر بودن اون ور خیابون بودن میرفتم پیش اونا بازی کنم هربار میافتادم تو جوفففففف اب😁

یه بار مادرم درم اورد بردم حموم داد و گفت برو بشین بیرون تا من لباسلتو بشورم ذلیل شده 😒

رفتم بیرون اون ور خیابون صد ام زدن بیا بازی باز رفتم افتادم تو جوی اب باز

وای رفتم تو مادرم 😳😳😳😳😳 یعنی شهیدم کرد ها 😩😩😩😩

😏😏😏😏 مامانت حق داشته  من شیطنت داشتم ولی خرابکاری نه

اع بچه بودم خب😕😕

الان خواهر برادر دوقلوم حتی یکبار دست روشون بلند نکرده...

وای مامان من بالای رون پا را نیشگون میگیره🤣🤣🤣🤣🤣🤣یعنی میمیررری😑😑😑😑😑😥😥

وااای منم همیشه یا بازوم یا رون پامو نشگون میگرفت ضعف میکردم😢😦

2706