2726
عنوان

متولدای 70تا75که یه ساله منتظر نی نی هستین بیاین 👶

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 128 پست
نه ماه پيش. رفتم سونو . با فولي ٢٠ باردار نشدم اما اين ماه بهم كلومفين داد خوردم امپول هم زدم حالا ه ...

ایشالله عزیزم ماه پیشم امپول زدی؟؟

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صد در صد عزیزم..من و دوستم ماه اول باردار شدیم.اون دو سال منتظر بود

کجا رفتین شما؟؟چکار کرد؟

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
چجور؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1588228/دوستانی-که-تنبلی-تخمدان-دارین-بیاین-میخوام-راهنمایتتون-کنم-زودتر-باردار-شین

این تاپیکمه عزیزم...حوصله کردین حتما بخونین... همون ماه اول باردار میشین... دوست من دوسال منتظر بود.رفت پیش همین دکتری که تو تاپیکم درموردش توضیح دادم،اونم ماه اول باردار شد.

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
تاپیکم‌و بخون عزیزم طولانیه نمیتونم تایپ کنم.

خوندم قبلا😂😂😂😂😂

منم متولد 72 هستم اما تازه یکماهه عقد کردم😍😍😍چون نی نی خیلی دوست دارم گفتم بیام یه سری بهتون بزنم ...

خوش اومدی عزیزم😆

2706