2733
2734

دوستانی که منتظرین تا خدا یه فرشته زمینی بهمون بده بیاین تا باهم باشیم.😇

تاپیک دوستانه است لطفا بحث و دعوا (سر هرچیزی )راه نندازین.

به اندازه کافی حرف از اشنا وغریبه میشنویم 😢ماها میایم اینجا تا یه کم باهم درد ودل کنیم و از هم کمک بگیریم.😍

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

اول از خودم بگم که سه ساله ازدواج کردم 22سالمه و یک ساله منتظرم تا خدا یه نی نی ناز بهم بده😢

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من متولد بهمن ۷۲ هستم چهار سالو نیمه منتظررررم  

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭
2738

واسه دوستای منم دعاکنید،،،فاطمه،مهسا،نادیا

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
دوم من بگم که 3 ساله منتظرم متولد 75 

ایشالله همین ماه مامان میشی.چند ساله ازدواج کردین؟؟

2706