2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوره های قاعدگیت منظم باشه روز چهاردهم میشه اگر نه با کیت راحت میشه بدست آورد از روز دهم بذار بب ...

شیرین جان همه ۱۴ نمیشه فقط سیکل ۲۸ روزه ۱۴ بقیه ۱۶ ۱۷ هم هست بستگی داره سیکل چندروزه باشه

2728
وابسته به سیکلته اگه منظمه میشه راحت تعیینش کرد اگر هم‌نامنظمه باید ۴روز بعد پری اقدام‌کنی

4 روز بعد از پری تا چندم مثلا اقدام باید باشه؟ اخه میگن اگه نطفه تشکیل شده باشه ممکنه ضعیف بشه. این درسته؟

خدایا مواظب نی نیم باش😍❤💓💖
اگه دوره های قاعدگیت منظم باشه روز چهاردهم میشه اگر نه با کیت راحت میشه بدست آورد از روز دهم بذار بب ...

کیت خریدم. مکس 14 خوبه؟

4 روز بعد از پری تا چندم مثلا اقدام باید باشه؟ اخه میگن اگه نطفه تشکیل شده باشه ممکنه ضعیف بشه. این ...

میگن اگه بیشتر از یه بار باشه نطفه صعیف میشه تو هر اقدام‌یکبار فقط 

بعد پری از ۱۰ سیکل تا ۱۸ سیکل اقدام به بارداری جواب میده چون بعد پری ۴ روز بدن خودشو برا تخمک گذاری اماده میکنه بعد این چهار روز به بعد اقدامه تا ۱۰ روز بعدش 

بعد ۱۰ روز دیگه تشکلیل لقاح و لانه گزینی انجام میشه یا طرف باردار مبشه یاهم نمیشه

2738
میگن اگه بیشتر از یه بار باشه نطفه صعیف میشه تو هر اقدام‌یکبار فقط  بعد پری از ۱۰ سیکل تا ۱۸ س ...

من چون پری هام یکم نامنظمه تو نت خوندم که باید عدد یازده رو از بزرگتربن سیکل و عدد هیجده رو از کوچکترین سیکل کم کنم. عددهای به دست امده میشه روزهای که ممکنه تخمک باشه. حتی یه ماشین حساب تخمک گذاری هم تو نت هست که باز همین اعدادو به دست میاره. با توجه به اون من ا تقذبلا دو سوم از سیکل رو باید اقدان کنیم یک روز در میان. که تقریبا ده بار میشه. به نظرم یکم زیاده انگار. به خاطر ضعیف شدن نطفه به فرض تشکیل شده.

من چون پری هام یکم نامنظمه تو نت خوندم که باید عدد یازده رو از بزرگتربن سیکل و عدد هیجده رو از کوچکت ...

ضعیف شدن نطفه اگه بیش از یکبار در هراقدام باشه صعیف میشه بعدشم ماهای که سیکلمون منظفه هم دکتر میگه از ۱۰‌سیکل تا ۱۸ سیکل

اگر مشکلی برای بارداری نداشته باشید نیاز به کیت اصلا نیست سه چهار روز بعد از پاک شدن یک شب در میان اقدام کنید انشالله باردار میشید بعدم هر کس فرق میکنه احتمال داره چند ماه طول بکشه من خودم ماه اول کیت گذاشتم اما باردار نشدم رفتم پیش ماما گفت اگر قبلا مشکل بارداری نداشتی احتیاج نیست همین کاری که گفتم را بهم گفت ماه دوم باردار شدم

اگر مشکلی برای بارداری نداشته باشید نیاز به کیت اصلا نیست سه چهار روز بعد از پاک شدن یک شب در میان ا ...

من این ماه چند بار در اوایل سیکلم اقدام کردیم ولی باردار نشدم. هرچند فکر میکنم روزهای تخمک گذاری نبود. ولی علایم بارداری داشتم مثل درد پا. درد سینه و .... ازمایش هم همین امسال دادم. سونو خیلی خوب بود. فولیکول و خط اندومتریال. دکتر گفت کاملا اماده ای برا بارداری. حالا این ماه گفتم با کیت برم جلو که انشالله بشه دیگه. شما ماه دوم با کیت اقدام کردید؟