2703
2553
عنوان

فامیلامون با من بدن.

330 بازدید | 10 پست

نمیدونم چیکارشون کردم. دخترخاله هام و خاله هام بعضیاشون خیلی با من بدن. یه حرفایی میزنن خیلی ناراحت کننده. من واقعا روم نمیشه جوابشونو بدم. هم اینکه میگم حیف وقت و اعصابم. ولی از هر فرصتی برای انداختن تیکه و شکستن دلم استفاده میکنن. بعد ازدواج بعضی از دوستای دوران مجردیمم باهان خیلی بد شدن

واقعا آدم چیکار بکنه؟ یه سریا هستن نه میتونی از زندگی حذفشون کنی نه تحملشون کنی

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣
از زندگیت حذفشون کن

میشه آخه؟ دوستای ۸-۹ ساله. دخترخاله ها. خاله ها. خیلی سخته😔

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوست عزیز قصد توهین ندارم به خودت نگیر،ولی وقتی یکی ۲ نفر بدن با آدم آدم میگه مشکل از اوناست؛وقتی همه بدن آدم باید یه نگاه به خودشم بندازه دیگه

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
میشه آخه؟ دوستای ۸-۹ ساله. دخترخاله ها. خاله ها. خیلی سخته😔

خب وقتی باهات بدن خودشون میخوان باهاشون قطع رابطه کنی توکه نمیخوای بعدشم به اعصاب خوردیش نمی ارزه

دوست دارم دخترم  تودليه مامان❤️❤️❤️                  ممنون ميشم براى سلامتى دخترم صلوات بفرستين🌹🙏🏻
ازدواج موفقی کردین؟؟شاید بخاطر ازدواج وهمسرتون حصودی میکنن

بله. نسبتا. یکی از دخترخاله هام که خیلی خیلی بدرفتاری میکنه مطلقه هستش. ولی آخه از کجا معلوم ازدواجم خوب باشه. هنوز یه سال نگذشته از ازدواجم. 

2714