2726
عنوان

دارم خیانت میکنم

32375 بازدید | 90 پست

دوساله عروسی کردم شوهرم ۲۷سالشه هرچی بهش میگم برو سرکار نمیره و هزارتومن توجیب منو خودش نیست یکساله معتاد شده شیره تریاک میکشه و تا بهش میگم اینکارا نکن منو میزنه و میگه میتونی بری خونه بابات کسی جلوت نگرفته خلاصه خیلی منو کتک میزنه خیییلی زیاد طوری ک چند بار خواسته خفم کنه و یکبار دهنمو کرد پر خون با لگد مشت کمربند سیم همه چی منو زده تا حالا خیلی عصبیه اینقدرممم فوحشای زشت بهم میده ک حد نداره با اینکه از روزی ک توی زندگیمه ب کسی نگاه نکردم همش بهم تهمت میزنه و خیلی فوحش ب خودمو خانوادم میده البته جلوخودم ن جلوخانوادم منم الانده روزه جمع کردم اومدم خونه بابام قبلا ی خاستگار داشتم ک باهم صحبت میکردیم خیلی همو دوست داشتیم اون پسره خیییلی عاشق من بود ولی خانوادش راضی نشدن اونم لج کرد دیگه زن نگرفت و خیلی پسرخوبو خوش اخلاقیه خیلی صافو سادست ازین پسرای زرونگو پاچه پاره نیست منم توی این ده روز داعم باهاش اس میدم و چندین بار رفتیم بیرون باهم ولی همه اینا مقصرش شوهرمه قبول دارین؟منم نیاز دارم یکی بهم احترام بزاره یکی هوامو داشته باشه ازون فقط کتک و فوحش و بی پولی و تحقیر نصیبم شد الانم قصدم طلاقه ولی دیروز بهم پیام داده ک تا جون دارم طلاقت نمیدم طلاقت بی طلاق حواست باشه شیطون گولت نزنه 

خدایا مامانم و همه مریضا رو شفا بده بگو آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردی که دست به زدن داره باید گذاشت کنار .

هروقت که دستت از همه‌جا کوتاه شد با همه‌ی وجودت بگو:وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ی إِلَى اللَّـهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ‌ بِالْعِبَادکارم را به خدا می سپارم،خداوند بینا به بندگان است.

خداییش این چه عنوانیه میزنید

چقو تابوی خیانت شکسته

متنتو نخوندم

ولی خب لابد انتظار داری تشویقت کنیم الان

این تاپیکای خیانت نتیجه خوبی نخواهد داشت

از ما گفتن

دیدی ای دل که غم عشق دگر بار چه کرد......چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد
2706