2733
2734
عنوان

آیا عادی میشه؟(لطفا بیاین)

238 بازدید | 16 پست

خانوما یه سوال 

اینکه میگن زیادی جلوی شوهر لباس های باز و کوتاه بپوشی یا تقریبا لخت تو خونه بگردی جذابیت زن کم میشه و برای شوهرش عادی میشه حقیقته؟

یعنی مثلا تمام هفته تی شرت و شلوار معمولی بپوشیم و یهو هفته ای یه بار یه لباس خاص؟!!!!

تعداد رای : 24
نظرسنجی
بله
20
83%
خیر
4
16%
‏در گاوبازی جایزه اول تعلق میگیره به کسی که نسبت به حمله گاو بهترین جاخالی را بده، نه به اون کسی که با گاو درگیر بشه، لذا در برابر گاوهای زندگی تا میتونی جا خالی بده

اره منم اينو قبول دارم 

حالا نه اينكه ادم شلخته باشه و اصلا به خودش نرسه ميتونه ساده و تميز باشه ولي يه روزايي خيلي ديگه بتركونه 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره زیاد لخت باشی جلوش دیگه تکراری میشی 

هروقت که دستت از همه‌جا کوتاه شد با همه‌ی وجودت بگو:وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ی إِلَى اللَّـهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ‌ بِالْعِبَادکارم را به خدا می سپارم،خداوند بینا به بندگان است.
2731
2738

مطمئن باش عادی میشه،چشم به چیزی که زیاد ببینه عادت میکنه،خاصیت چشمه نه آقایون،الان کشورایی که حجاب آزاده آیا مرداشون انقد حریصن؟ ولی یه لحظه فرض کن حجاب تو ایران آزاد بود،مردا ببین چه میکردن

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
واي نه من هميشه لباس خجل و باز ميپوشم ( تاپ شلوارك خيلي كوتاه ) اخر هفته ها پيييييرهن ميپوشم  ...

میدونی منم میگم مگه میشه برای عادی نشدن ما همیشه ساده بپوشیم و هفته ای یه بار یه چیز خاص؟ 

‏در گاوبازی جایزه اول تعلق میگیره به کسی که نسبت به حمله گاو بهترین جاخالی را بده، نه به اون کسی که با گاو درگیر بشه، لذا در برابر گاوهای زندگی تا میتونی جا خالی بده
مطمئن باش عادی میشه،چشم به چیزی که زیاد ببینه عادت میکنه،خاصیت چشمه نه آقایون،الان کشورایی که حجاب آ ...

آره ولی اینجوری سخت نیست؟ شاید یکی دلش بخواد همیشه آزاد بپوشه

آره ولی اینجوری سخت نیست؟ شاید یکی دلش بخواد همیشه آزاد بپوشه

اول تا آخر بچه که بیاد نمیتونی زیادی آزاد بپوشی،مگه مامانای ما هی لخت بودن

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
اول تا آخر بچه که بیاد نمیتونی زیادی آزاد بپوشی،مگه مامانای ما هی لخت بودن

نمیدونم والا ولی بعضی چیزا عملی نیست مثلا تابستونا منم گیجم اصلا آخه حالا اومدیم یکی گرمایی بود در هرصورت هرکاری بکنیم مردا زبونشون درازه  دور از جون شوهرای شماها

2706