2733
2739
عنوان

اثبات خیانت تلگرامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2604 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چتها اسکرین شات گرفته ولی بعد از گوشی خودشم پاک کرده و واسه من فرستاده تا در صورت لزوم بهش بدم با ...

اسکرین شات توی دادگاه مدرک حساب نمیشه حتی مرد میتونه به اسم خیانت در امانت ازش شکایت کنه

2728
فقط میدونم ارتباط تلفنی یک فرد متاهل با نامحرم حکم زنا رو داره بقیشو از وکیل بپرسید

نه عزیزم اصلا ارتباط تلفنی با نامحرم حکم زنا نداره

در صورتی حکم زنا داده میشه که 4 نفر مرد عاقل و بالغ همون لحظه ارتباط جنسی زن و مرد نامحرم اون دونفر ببینن و در دادگاه شهادت بدن 

آدمهاى اشتباه زندگيت درست ترين درسهاى زندگى روبهت ميدن...
2738
نه عزیزم اصلا ارتباط تلفنی با نامحرم حکم زنا نداره در صورتی حکم زنا داده میشه که 4 نفر مرد عاقل و ب ...

سرچ کنید 

جواب آدمای معلوم الحال رو نمیدم پس اگه حتی فحش دادی و جوابی نگرفتی بدون جز این دسته ای
میگه دلمو زده دیگه .میگم خوب دوماه پیش اقدام میکردی نه حالا تازه میگه اینا سه ساله باهم هستن ولی شک ...

سه سال 

الان دیگه نمیشه ادم ب دوستشم اعتماد کنه

اولا ک ازدواج کرده بودم دوست داشتم با دوستام ک اونا هم متاهل شده بودن رفت وامد خانوادگی بر قرار کنم ک شوهرم مخالف بود میگفت معنی نداره تو با دوست .دوستی باش برو خونش اون بیاد ولی دلیلی نداره من با اون رفت وامدی داشته باشم ب نظرش دوستی چهار جوب داره برای خودش

2706