2703
2553
عنوان

عاشق کارمند بانک شدم چی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9328 بازدید | 289 پست
وااالا شوهر منم حلقهودستش نمیکنه...ترسیدم یهوووو

من خودمم حلقه دستم نیس اما خب بچه بغل هر جا برم میدونن ازدواج کردم ولی مردا واقعا بدون حلقه قابل تشخیص نیست. بریم مجبورشون کنیم دست کنن حلقشون والاااااا

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
ی حس آشنایی بهش داشتم . همش تو ذهنم شوهر خودم تصورش کردم . چ کنم چطوری آشنا شم

شوهر منم بانکیه

حلقه نداره چون اذیت میشه توی محیط کار

هیچی

ازش خواستگاری کن

اونم با کمال میل قبول میکنه

به خصوص بانکیا

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این خیلی خوبه آره عالیه

نهههههههههههه این کامل مشخصهه که شیدا و شیفتش شدی پررو میشه بعد فکر میکنه کیه پست میزنه😣موقعی از بانک میاد بیرون یه دفعه برو جلوش مثلا کیفت بیفته زمین از این ادا ها اینجوری بعد چند بار هی برو بانک کار همه فامیلو انجام بده بعد که دیدتون همش خودش مشتاق میشه😢😅جدی میگما

حالا استارتر نگفت ک عاشق چیه پسره شده جذاب و خوشتیپ بوده؟ خوش برخورد و متین بوده؟

آشنا بود . قيافش تا دیدم ی حسی پیدا کردم . چشاشش. پدرم رحمت خدا رفته . تا دیدمش انگار یاد بابام افتادم خیلی قلبم لرزيد

2714
ولی خدایی یه بار شوهرم گف یه مرده ک حسابی اوضاش تووووپ بوده ب اقامون گفته خیلی بچه خوبی هستی مجردی؟م ...

شوهر منم همیشه میگه مجرد بودم کسی بچه خودش معرفی میکرد ازش بدش میومد

چون احساس میکرد روی دستش مونده میخواد غالب کنه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ولي خدايي كارمنداي بانك همگي به اقتضاي شغل شون خيلي خوش مشرب هستن

منم هميشه خوشم اومده ازشون

واقعا مردم دارن

حتي يه آقايي بود كه اونقدر لطف داشت كه هرگز اجازه نميداد من توي نوبت و شماره صبر كنم

ميومد سلام ميكرد من رو ميبرد كارم رو انجام ميداد

خيلي آقا بود

99 درصد تاپیکات حول محور شوهر پیدا کردن هست خدا کنه زودتر یکی بیاد بگیرتت ول کنی  

تازگی ها دیگر شعر نمی گویم!فقط روزی چند خط، فاتحه ی آمرزش احساسم را می خوانم...
http://www.childf.com/
http://www.mahak-charity.org/
2706