2733
2734
عنوان

محسن افشانی بلاخره رونمایی کرد😲

| مشاهده متن کامل بحث + 4864 بازدید | 220 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازش زیباترم ازمن رونمایی کنید

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2728

‍ 📢📢چه خبر از هنرمندان

❣️سلطان حاشیه از عکس مادرزنش رونمایی کرد!

محسن افشانی در اینستاگرامش نوشت: اشکان درویشى عزیز چالش عکس با مادر زن رو راه انداخت و منو دعوت کرد... ایشون مادرِ بانو جان بنده هستند بسیار مهربون و صبور خدا شما رو حفظ کنه مهرى جون سایه تون بالاى سرِ ما

منم alirum.nurai عزیز رو به این چالش جذاب دعوت میکنم... علیرام بیصبرانه منتظر دیدن عکس مادر همسر شما هستیم.

❣️کانال "ستاره های سینما💟"👇👇

https://telegram.me/joinchat/B4BJGzvGsiNwBm2vrEPcgg

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
2738
این دیگه قایم کردن داشت! 😷😲😝😓
💙عزیزم یه صلوات برای مادر شدنم میفرستی..دو ساله منتظرم و دلم گرمه به دعاهات..💙جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟زبانم قاصر است نمی آیی؟نازنین فرشته مادر، خدا در نزدیکی توست؟اگر خدا را دیدی یا صدایی از او شنیدی و آن حوالی حسش کردی بگو مادرم منتظر من است..اجازه بگیر و به درونم بیا و انتظارم را پایان بخش...آه😔😔😔
لباش چرا اينطوريه🤔

🤔نمیدونم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
مادر زنش خوشکل تره الان عکسشو پیدا میکنم  میذارم

آره خوشکله دیدمش بذار بذار

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706