موضوع بحث

محسن افشانی بلاخره رونمایی کرد😲

3351 بازدید | 220 پست

محسن شورتی و بانوجان 😂

این بود 🙄این همه مدت ملت و منتظر گذاشته بود😐چی فکر میکردیم چی شد 😲

سقف تصوراتم اومد کف زمین😂😂😂 

1396/11/03
|
18:37

لباش چرا اينطوريه🤔

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم👼زودتر روي دستهايم تكانت دهم تا بخوابي👼زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم👼بهانه بگيري و من كلافه شوم👼بريزي....!بپاشي......!👼و من حرص هايم را سر بيخيالي خالي كنم👼خدايا شكرررت  

خیلی لوسه...

(بـــژی کـــورد)دیــاکو...کاش میتونستم زمانو برگردونم عقب.به همون اولین بارها.اولین دیدارمون اولین باری که حرف زدیم اولین باری که دستای همو گرفتیم اولین باری که به همدیگه گفتیم دوست دارم اولین قرامون اولین باری که زیر یک سقف بودیم دلم میخواد برگردم به همون زمان... باز این اولین بارهارو تجربه کنم...اولین باری که جواب آزمایشم مثبت شد دقیقا برگردیم به اون روزی که دکتر گفت برو سقط کن...کاش اون روزی که اولین بچه مون مارو تنها گذاشت منم میمردم...کاش همون لحظه قلب منم تا ابد می ایستاد...چون همون اولین بارهای شیرینو باتو تجربه کردمو حس مادر شدنو برای چن هفته فهمیدم... کاش میتونستم زمانو برگردونم عقب و همونجا متوقفش کنم...
 😂😂😂آره

امضات😂😂😂

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم👼زودتر روي دستهايم تكانت دهم تا بخوابي👼زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم👼بهانه بگيري و من كلافه شوم👼بريزي....!بپاشي......!👼و من حرص هايم را سر بيخيالي خالي كنم👼خدايا شكرررت