2733
2734
عنوان

پدر آسمانی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 93 پست

نمیخوام کسی یاد روزایی تو زندگیش بیفته که هنوز اتفاق نیفتاده فقط خواهش میکنم با لذت تمام ازین روزاتون استفاده کنین، از عید که میخواد بیاد، از اردیبهشت، خرداد تابستون و بهار در کنار پدراتون لذت ببرین بخدا خیلی خوشبختین همه 

عزیزم چقد حستو قشنگ میفهمم از ته دلم برای هردوتون آرزوی سلامتی و شادی همیشگی میکنم 

ممنونم منم از ته دل برات دعا میکنم به آرامش‌برسی.همینطور روح بابای عزیزت همیشه توی آرامش باشه که یقین  دارم هست.چون اگه آدم خوبی نبود انقد دخترش دلتنگش نبود.چون دیدم یلی از دخترا باباشون براشون یه آدم عادیه مثه بقیه و کم پیش میاد پدری انقد مهربون باشه

بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیخوام کسی یاد روزایی تو زندگیش بیفته که هنوز اتفاق نیفتاده فقط خواهش میکنم با لذت تمام ازین روزاتو ...

عزیزدلم.ایشالله خدا بهت دل خوش بده خوشبخت درکنار بچه هات زندگی کنی.

2728

[QUOTE=52432280]Mari جان این روزا رو با استرس داشتن از دست نده از صمیم قلبم میگم خیلی خوشبختی و با شادی و غرور تمام ...[/QUبخدا میفهمم چی میگی.ولی دست خودم نیست.همش با ترس و گریه میگذره.هروقت با شوهرم بحثم‌میشه با گریه بهش میگم من و ببر پیش بابام.اگه بابام زبونم لال نباشه من تو زمان خوشی و دعوا و ناخوشی پیش کی برم؟؟من خیلی وابسته ام.تو هم خودتو ناراحت نکن .بابات دوس ندارا غصه بخوری.بخدا دوس داره شاد باشی

[QUOTE=52432380]یه بار تو باشگاه پسرم یه پدر بزرگی اومد موهاش مثل بابام بود انقد یواش یواش نزدیکش شدمکه شاید حس بابا 

وااای عزیزدلم.چقد قلبت مهربونه.واقعا خوش بحال همچین پدری که تورو داشته

Mari عزیزم من از دلتنگیم نوشتم ولی امیدوارم شما بیشتر قدر داشته هاتو بدونی و بی دلیل خودتو نگران نکنی منم مثل شما بودم دایم نگران از دست دادن بابا م بودم ولی ایکاش بجاش بیشتر باهاش حرف میزدم و بیشتر باهم میرفتیم بیرون، یه بار سه تایی با پسرم رفتیم سینما، میخندید میگفت آخرین فیلمی که تو سینما دیدم چهل سال پیش بود و خدا میدونه چقد الان که به اون روز فکر میکنم خوشحال میشم، تا میتونی خاطره خوب بساز کنار پدرت 

2738
Mari عزیزم من از دلتنگیم نوشتم ولی امیدوارم شما بیشتر قدر داشته هاتو بدونی و بی دلیل خودتو نگران نکن ...

حق با شماست.ممنونم میناجان.ایشاللا همیشه دلت خوش باشه.سعی میکنم‌همینی که میگی بشه چون درستش همینه.از ته دلم برای بابات دعامیخونم.

قصد داشتم از خاطره های وحشتناک بیمارستان و لحظه هایی که نمیدونم بخاطر چی باید با چشم میدیدم بنویسم ولی پشیمون شدم، دلم نمیخواد خاطر کسی مکدر بشه 

قصد داشتم از خاطره های وحشتناک بیمارستان و لحظه هایی که نمیدونم بخاطر چی باید با چشم میدیدم بنویسم و ...

نه عزی دلم هروقت دوس داشتی بگو.خودتو خالی کن.نزار توی دلت بمونه.سبک‌میشی

بابام عاشق پسرم بود همیشه غروبا زنگ میزد نمیای اینجا دلم برای بچه‌ها تنگ شده و منم بهانه خواب دختر ک ...

خیلی سخته عزیز درکت میکنم منم موقعی که پدربزرگم فوت شد خیلی ناراحت بودم ، همیشه صدام میکرد برم پیشش ولی زود به بهونه درس و فیلم مورد علاقم برمی‌گشتند خونمون ، الان خیلی وقتا دلم میگیره میگم کاش بیشتر باهاش بودم :((

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
Mari عزیز خدا میدونه که چقد تاثیر داشتی برای اینکه همین لحظه حالم بهتر بشه، امیدوارم همیشه همیشه خوش ...

عزیزدلم کاری نکردم هروقت دوس داشتی بیا حرف بزنیم.بخدا حال منم خیلی خوب کردی.از صبح بغض داشت خفه ام میکرد.انگار خدا تورو برام فرستاد.خالی شدم.عزیزدلمی

2706