2733
2734

مامانا نی نی من خیلی بددارو هست و هیچ دارویی رو نمیخوره البته قطره آد و آهن رو میخوره ولی وقتی تب میکنه یا مریض میشه من دیوونه میشم واسه همین میبرم بستریش میکنم دیگه خسته شدم و بریدم.چیکار کنم و چه ترفنی بکار ببرم مثلا شربت استامینوفن و قطره های استامینوفنو ممیخوره موقع تب ,,,,,

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  

دختره.یکسال,از همون کوچیکی اینجوری بود از دوماهگی..

سرنگ اصلا نمیشه طرفش برد جیغ و دادش میره هوا.دهنشو باز نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بالاخره راهی باید باشه دیگه.دخترم تازه ااز الان دیگه غذا هم نمیخوره,وقتی میریزم تو دهنش غذارو همه رو میریزه بیرون,,,,نمیدونم دیگه چیکار کنم؟چجوری بهش غذا بدم؟

سرنگ رو بايد ته فك ش بين دندونهاش بزاري تا نتونه دارو رو تف كنه و مجبور ميشه قورت بده،دو نفري هم بايد باشه يكي دست و پاي بچه بگيره يكي سرش و سرنگ،بچه هم حالت خوابيده يا نقمه خوابيده باشه ،كار سختي كه نيست

2738
سرنگ رو بايد ته فك ش بين دندونهاش بزاري تا نتونه دارو رو تف كنه و مجبور ميشه قورت بده،دو نفري هم باي ...

میترسم خفه بشه .بره تو نای خفه کنه

من یه تایمی که دخترم هیچ جوره حاضر نبود مولتی ویتامینشو بخوره، دارو رو میکشیدم تو سرنگ یواشکی پشتم قایم میکردم مینشستم دخترمو بغل میکردم در یک اقدام ناگهانی دست و پاشو بین پاهام قفل میکردم در حالی که جیغ میزد ذره ذره میریختم تو لپش! ممکنه بیرحمانه به نظر بیاد ولی تنها کاری بود که اونموقع میتونستم بکنم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.