2410
2553

یکی از دلایل روغگویی در مردها : فرض کنید فردی که ترس بیش از اندازه نسبت به همسرش دارد و دائما در فضایی است که مورد انتقاد و سرزنش است، تصمیم می گیرد عیب و ایرادهای خودش را بپوشاند، پس به دروغگویی روی می آورد. یا فردی که بیش از حد به همسرش وابسته است و می خواهد به هر نحوی زندگی اش را حفظ کند و با رفتارهای نامناسبی از جمله دروغگویی تایید همسرش را می گیرد.

نظر شما چیه؟ آیا چنین موردی رو تجربه کردید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آره پیش اومده البته هنوز نامزدیم😟😊

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

بله یه بار پیش اومده البته اون دوران نامزد بودیم و شاید منم انتظار بیش از اندازه داشتم که بهم یه سری مسائلو بگه ولی هنوزم تو دلم مونده پنهون کاریش😟

ترس ازین دارم که بازم همچین موردی پیش بیاد . دقیقا به خاطر همین وقتی یه کاری میکنه عکس العمل وحشتناکی نشون نمیدم که دفعه بعدی چیزی رو از من قایم کنه .

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

خیر همسر من هیچ چیزو بعد ازدواج از من مخفی نمیکنه، خیلی چیزارو خودم فهمیدم اما به روی خودم نیاوردم و دیدم همسرم هم بهم میگه و دلیل دروغ نگفتنش سعی در استحکام رابطمون و اینکه ازش راضی باشم هست

ترسی ازمن نداره بیشتر وابستگی داره

پسرم رو با التماس از خدا گرفتم، میشه خواهش کنم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین (خدا عزیزای دلتونو براتون حفظ کنه) و این تیکر تولد سه سالگی پسر نازمه😍
2714

آره  در مورد خودش و اتفاقایی که اطرافش میفته اصلا حرفی نمی زنه  اصلا هیچی نمیگه 

توجیهش هم اینه که  دونستن و ندونستنش ارتباطی بهت نداشته  فقط فکرت مشغول میشه و نظرت نسبت به بقیه عوض میشه

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
شما مونا تهرانی واقعا؟

سلام

بله دوست عزیز. هر هفته  موضوعی رو که فکر میکنیم برای کاربران جذاب هست یا با این موضوع مواجه هستند، در این قسمت از تبادل نظر مطرح میکنیم تا تجربیات و اطلاعات خودشون رو به اشتراک بزارن

همسر من سیگار میکشید ولی بهم نگفته بود هرچی میگفتم بوی دود میده لباسات گردن نمیگرفت چندبارهم توی جیبش پیداکردم بازم گفت مال دوستامه.بالاخره انقدر پیگیرشدم تا اعتراف کرد.حالاهم خیالش راحت شده و هرروز سیگارمیکشه😒😠😠

همیشه هست چیزی که چه زن و چه شوهر از هم مخفی کنن

چون همیشه یه حریم خصوصی هست توی افراد که فقط خودشون میدونن و خداشون همین و بس

--------------------------------------

دانلود آهنگ

موسیقی عشق و علاقه رو به وجود میاره برای شما چی؟