2737
2734

من 26 روز تخمگذاری اقدام کردم.دهم موعد پریودیه. خیلی هیجان دارم. نمیتونم تا اون موقع صبر کنم😰 من بعد از هفت سال پیشگیری اولین اقدامم هست. چون پسر دوست داشتم فقط روز تخمگذاری اقدام کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار ۲۰ یه بار ۲۲ دی ماه شما چی؟ دوره هات چند روزست؟

من دقیقا روز تخمگذاری رفتم سونو گفت فولیکولیت 24 هست و عالی هر لحظه در حاله ترکیدنه. دوشنبه 25 و سه شنبه 26 اقدام داشتم.دوره هام 26 روزه هست

من 26 روز تخمگذاری اقدام کردم.دهم موعد پریودیه. خیلی هیجان دارم. نمیتونم تا اون موقع صبر کنم😰 من بع ...

عزییزم البته من چون دختر میخواستم تحت نظر دکتر بودم گفت تو این وقتا اقدام کنم🤗انشالله خدا یه پسر خوشمل بده بهت و به منم دخمل ناز🤗

2731
من دقیقا روز تخمگذاری رفتم سونو گفت فولیکولیت 24 هست و عالی هر لحظه در حاله ترکیدنه. دوشنبه 25 و سه ...

اوکی خب طول دوره هامونم فرق داره من سی روزه هستم و همون بیستم سونو کردم و اقدام

از دو روز بعد از اقدام ترشحاتم زیاد شده . درد زیر دل دارم. و سینه هام یکم دردناک و سفت شدن . به نظرت ...

زیاد به علائم توجه نکن اینجوری استرس میگیری چون اکثرا علائم تو هفته ی ۵ و ۶ شروع میشه البته بعضی ها زودتر .انشالله که بارداری👍♥️

2738