2733
2734

پروسه آی وی اف چه مدت هست؟کمترین پروسه در کدوم کلینیک هست؟

میشه لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستید...

من شهرستانم.دکترم گفته اسفند که پری شدی تماس بگیر ....برای اردیبهشت وقت داد که آی وی اف بشم....اگه بخوام زودتر ای وی اف کنم کجا باید برم؟

میشه لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شهرستانم.دکترم گفته اسفند که پری شدی تماس بگیر ....برای اردیبهشت وقت داد که آی وی اف بشم....اگه ب ...

حتما سرش شلوغ تره ،اينجوري كه پري كه شدي ميري دارو ميده بعد وسط سيكل تخمك ميكشه دو سه روز بعدم انتقال

من شهرستانم.دکترم گفته اسفند که پری شدی تماس بگیر ....برای اردیبهشت وقت داد که آی وی اف بشم....اگه ب ...

بايد بري دكتري كه سرش خلوت تر باشه زود برات شروع كنه سيكل اي وي افو مثلا تهران بخاي بياي صارم ميتوني دكترم زياد داره 

2738

معمولا دکترا برای اسفند آی وی اف رو انجام نمی دن. چون چند هفته بعدش تعطیلات شروع میشه و هییییییییییچ دکتری (با تاکید زیاد) توی شهر پیدا نمیشه. در صورتی که توی اون ایام ممکنه نیاز شدید به دکتر متخصص نازایی داشته باشی. 

بذاربعد از عید که به تعطیلی نخوری

ممنون عزيزم واسه كاشت دوقلو با تعيين جنسيت يه دختر و يه پسر چقدر ميشه هزينه؟؟

سلام من برا تعین جنسیت رفتم با همه آزمایشات ورفت وآمدهاش ۲۴میلیون شده یه دومنی دیگه هم برای انتقال هزینه داره 

2706