2726
عنوان

اونایی که طبقه دوم هستن بدون آسانسور

| مشاهده متن کامل بحث + 1996 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم طبقه دومیم راضی هستیم،به قول دوستان یه ورزش هم هست

بی حوصلگی هایم را ببخش،بد اخلاقی هایم رافراموش کن،بی اعتنایی هایم راجدی نگیر،درعوض من هم تورامیبخشم که مسبب همه ی اینهایی!!!!!!!!! اخه کی میایی دیگه،..نی نی  
2728
ما خونمون ٤ طبقست ما هم طبقه ٢ بدون اسانسوره ولي من راحتم فقط موقع سفر چمدون بردن مصيبته 

خرید دارین چی سخت نیست؟مثلا هندونه رو بکشین ببرین بالا😩

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
ما دنبال خونه ایم برا اجاره بعد اپارتمان گذاشتن طبقه پنجم بدون اسانسور اصلا موندم چه طور شهرداری مجو ...

یا خدا😯

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
خرید دارین چی سخت نیست؟مثلا هندونه رو بکشین ببرین بالا😩

نه اونارو كه من نميخرم بيشتر شوهرم ميخره اونم ديگه مرده ديگه وظيفشه ولي در كل خيلي اذيت نميكنه چون اين خونه مورد علاقه خودم بوده با همه چيش ميسازم اون موقع كه عقد بودم عاشق اين خونه بودم الانم دارمش 

١ درصد فك كنين سركاريه!
منم طبقه دوم هستم بدون اسناسور حدود 9 سال هست اینجا هستیم  خوب البته اگر پله هاتون استاندارد ب ...

شوهرمم میگه پله ها کم شیبه 

ببخشید برای خرید میخوادفقط دوطبقه هست خوب تعداد واحد زیاد سخت

آره برای خودمونه عزیزم

2706