2733
2739
عنوان

💙تاپیک آرزوها💙بیا از آرزوهات بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 15304 بازدید | 885 پست
تو یه تاپیک میگفتن ذکر یونسیه خیلی ذکر سنگینیه...

از چه نظر؟

تضرع و خشوع بیشتر از این آیه در برابر خدا؟

سنگین زمانیه که اوف و لعن و عواقب اون ذکر یا دعا به خودت برگرده. مثل زیارت عاشورا.

ذکر یونسیه قشنگترین به پا افتادنیه که دیدم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رژیمم تو‌چی

الان سه روزه. یه تاپیک زدم 9 نفریم رژیم گرفتیم. خدا کنه بشه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
از چه نظر؟ تضرع و خشوع بیشتر از این آیه در برابر خدا؟ سنگین زمانیه که اوف و لعن و عواقب اون ذکر یا ...

نمیدونم راستش.

میگفتن بدون اذن استاد نباید زیاد گفته بشه.

من سر در نیاوردم

هر شب بیایم گزارش بدیم

چله حدیث کسا...

عالیهههههه

من همینجا با بچه های نی نی سایت برداشتم

واقعا نتیجه گرفتم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
هر شب بیایم گزارش بدیم

ختم پیشنهادیتو بزار دوستانی که مایل به شرکت هستن پستتو لایک کنن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2738
از چه نظر؟ تضرع و خشوع بیشتر از این آیه در برابر خدا؟ سنگین زمانیه که اوف و لعن و عواقب اون ذکر یا ...

سنگین بودن دعا یعنی چی؟

چندباری من زیارت عاشورا رو با صدلعن و سلامش خوندم!!

منظور این پست و نفهمیدم و کمی نگرانم کرد

بای بای نی نی سایتی ها
نمیدونم راستش. میگفتن بدون اذن استاد نباید زیاد گفته بشه. من سر در نیاوردم

والا من گفتم و خدا رو شکر چیزی نشده. همیشه هم میگم.

استاد کیه؟ همه بنده ی خدائیم. آیه قرآن رو گفتن که دیگه اذن و اجازه نمیخواد. سعادت میخواد. :)

2706