2733
2739
عنوان

شوهر مسخره

1035 بازدید | 39 پست

اه كاش مردا ديوار مهربانى داشتن سريع شوهرمو ميذاشتم برش دارن انقد كه تحفس...

آخر هفته دوستاى دوران دبيرستانم قراره جمع شن همشون باهم من از دوران مدرسه ديگه نديدمشون ولى خيلى باهاشون صميمى بودم.. اينا چند دفعه قرار گذاشتن همديگرو ديدن..

الان هركيم كه شوهر كرده با شوهرش ميره من به اين تحفه هر كارى ميكنم نمياد ميگه من از بيرون رفتن گله اى خوشم نمياد با يكيشون هماهنگ كن بريم..

منم دفعه پيشم مهمونى گرفتن نرفتم..

الان فكر ميكنن خودم و شوهرم ا س گ ل ي م كه هيچوقت نميريم،..

چيكار كنم از دستش؟؟

دوران عقديم الان

خدايااااا شكــرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ها منم این کارا رو دوست ندارم ،با دوستام برم بیرون شوهرم هم باشه ،باز فامیل باشن یه چیزی

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
2738

خوب چه اشكال داره خودت برو. به نظر من كه هر جا لزومي نداره آدم شوهرش رو بندازه دنبالش. حتي اگه بقيه با همسراشون بيان. مستقل باش😊 

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
تنها برو هیچ وقت نزار مرد برات تصمیم بگیره و در کل همسرت چرا باهت بیاد بیخیال

مدل ناخونمم شوهذم برام تصمیم میگیره ولی دیشب تو روش وایسادم بش برخورد.، 😑😑😑

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   

خب این تفاوت شماس

که شما جمع رو دوس داری شوهرت نه

باید گاهی ایشون کوتا بیاد گاهی هم شما

نمیشه که همیشه حرف یک طرف باشه

البته فعلا اولشه

کم کم یاد میگیرین به توافق برسین

ولی به عنوان یه زن سعی کن همیشه کوتاه نیای چون عادت میکنه که همیشه کوتاه بیای

هیچ وقتم سعی نکن به زور حرفتو به کرسی بنشونی که مثلا بیاد پیش دوستات اخم کنه و .... به عبارتی کاری کنه دیگه خودت نخای بری تو جمعشون

سعی کنین با وجود تفاوت ها به تفاهم برسینو شاد باشین

مدل ناخونمم شوهذم برام تصمیم میگیره ولی دیشب تو روش وایسادم بش برخورد.، 😑😑😑

من اصلا اجازه نمیدم به جام تصمیم بگیره اونوقت بهش میگم پس من دیگه وجود ندارم من میشم تو هیچ وقت نزار به جات تصمیم بگیره 

2706