2726
عنوان

خانمای گل یه لحظه میاین لطفا😦😦

138 بازدید | 12 پست

سلام ببخشید خانما امکان برگشت زردی وجود داره؟؟

دخترم روزهای اول زردی ۱۳ داشت. بعد از دوهفته با ترنجبین از بین رفت. الان یه ماهش شده امکانش هست برگرده؟؟؟!!!😞😞😞

نی نی سایت، ماذا فاذا؟؟!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله امکان برگشت داره زردی بچه من هم 12بود وخیلی زمان برد خوب بشه دکتر گفت امکان برگشت داره ولی در مورد بعضی بچه ها اتفاق میفته خداروشکر زردی بچه من برنگشت دوباره

اگر کاملا رفع شد یعنی دکتر تشخیص داد که زردی نداره . نه امکان ندار ه برگرده 

اما اگر خودت شک داری که زردی داره یا نه بهتره ببریش یه مرکز پرستاری  با این دستگاهها اندازه بگیرن زردیشو عزیزم تا خاطر جمع بشی

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

کلا بچرو گرم نگیر این یکی از عوامل برگشت زردی خفیفه 

ترنجبین هم بده بهش چ عناب بخیسون تو آب آبشو بده یکم بخوره اینا خنکیه 

آب و شیر هم زیاد بده

شاید بعضیا بگن آب نباید بدی بهش درسته حرفشون اما در حد سه تا قطره چکون درروز هیچی نمیشه آب جوشیده خنک شده

هرچی ادرار کنه بهتره

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بستگی داره اگه زردیش بخاطر شیر مادرباشه برنمیگرده ولی اگه بخاطر تیروئید یا حساسیت به شیر مادر باشه اونو دیگه دکتر میگه چیکار کنی که برنگرده اگه نگفته پس از اون برگشت پذیرا نبوده.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.

اره برمیگرده همون ترنجبین وشیر خشت بده وحسابی شیر بده 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉