2726
عنوان

سونوگرافی آنومالی کجا بریم

11114 بازدید | 47 پست

سلااام به همگی. بچه ها برای سونو آنومالی کجا رفتین؟ به من گفتن سامان خوبه. جنسیت نینی رو هم تو سونو اول نگفتن خیلی منتظر این سونو هستم...شماها هم جنسیت رو تو غربالگری اول نگفتن بهتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

12 هفته ای؟ nt بمارستان پارس عالیه.

تنها حاییکه که آزمایشو می فرسته آلمان

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

وقتی من رفتم از آلمان بهم زنگ زدن و نرمال بودن جواب آزمایشمو گفتن و اینکه چند روز دیگه برم بگیرم.

واسه خانوم برادرم هم همین بود.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

من رفتم نیلو، دکتر قربانی .

راستش انقدر استرس داشتم، ی جا دیگه هم رفتم که مثل هم بود نتایج.

بعضی جاها مثل رستاک، خیلی بیشتر وقت میذارن. من دختر خالم رفته بود میگفت یکساعت سونو انجام میداده ولی نیلو قکر نکنم بیشتر از ده دقیقه زمان بذاره. برای همین من استرس گرفتم. اونجایی هم که مجددا رفتم بازم ده الی یکربع زمان گذاشت. 

من آنومالی رفتم نسل امید خوب بود... جنسیت رو تو غربالگری اول بهم نگفته بودن تو آنومالی گفتن

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
وقتی من رفتم از آلمان بهم زنگ زدن و نرمال بودن جواب آزمایشمو گفتن و اینکه چند روز دیگه برم بگیرم. و ...

عزیزم پارس واسه شما و خانوم برادرتون جنسیت رو گفتن توی ان تی؟

❤️❤️خدایا ،تو بهترینی❤️❤️دوس جونا لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم بفرستید. 💜💜
عزیزم پارس واسه شما و خانوم برادرتون جنسیت رو گفتن توی ان تی؟

بچه من دختر بود. بهم گفت تشکیل نشده. بعدم من چون هماتوم بودم جنین تکون نمیخورد برنمیگشت ببینه. ولی احتمال 90 درصد داد دخته و بود. (هفته 12)

خانوم برادرم سر هر دو تا پسرش بهش گفتن و درست بود. هر دو رو پارس رفته بود.

سوای جنسیت کارشون خیلی دقیقه. از نظر سلامت.

منم غربالگری اول رو پارس رفتم... جنسیت رو نگفت.. تو آنومالی معلوم شد دخمله

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
بچه من دختر بود. بهم گفت تشکیل نشده. بعدم من چون هماتوم بودم جنین تکون نمیخورد برنمیگشت ببینه. ولی ا ...

مرسی عزیز دلم. 

ببخش من هی سوال میکنم. خیلی استرس دارم واسه اینکه ان تی رو کجا برم

میشه بهم بگی از سونوگراف خاصی باید وقت بگیرم یا اینکه فقط یه نفره که ان تی رو اونجا انجام میده؟ 

و اینکه حدودا چند روز طول میکشه تا از المان زنگ بزنن و جواب ان تی رو بگن که ادم ارامش بگیره؟ 

و اینکه هزینه ی سونو و ازمایشش با هم چقدر شد.

ببخش تو رو خدا

منم غربالگری اول رو پارس رفتم... جنسیت رو نگفت.. تو آنومالی معلوم شد دخمله

فک کنم غربال اول وقتی جنسیتو نمیگن احتمال دختر بودنش بیشتره 

2706