2410
2553
عنوان

کارای هنری تو خارج

287 بازدید | 12 پست

بچه هایی که خارج از کشور هستید،لطفا بهم بگید اونجا از نظر هنر چطور هست؟کسانی هستن از هنر استقبال کننن یا خودشون کار هنری انجام بدن؟

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فكرميكنم استقبال كنن مخصوصا كه كار خاصي باشه كه توكشور خودشون نيست.ولي خب بايد آدماي هنريو پيداكني ت ...

شما کجا زندگی میکنید عزیزم؟آمریکا هستید؟

خدایا شکرت
شما کجا زندگی میکنید عزیزم؟آمریکا هستید؟

نه من ايرانم .تو اروپا يكي ازنزديكانم هست كه كار عروسك سازي انجام ميده و مشترياي خوبي ام داره كه البته با واسطه عروسكاش وميفروشه و هميشه بمن ميگه شماره دوزي و نقاشي براش بفرستم كه برام بفروشه.اون دانماركه.

من هلند زندگی میکنم . خیلی پیج ها توی اینستاگرام دنبال میکنم که لباس بچه و عروسک درست می کنن و میفروشن . قسمتهاشون هم بالاست ولی واقعا نمیدونم در چه حد مشتری دارن . البته کارهاشون هم بسیار زیبا و تمیز و حرفه ایه 

یه جای دیگه ای هم که میشه کارهای هنری رو فروخت بازارهای مختلفی که برپا میشه و میشه توی اوناه میز کرایه کرد . به طور خاص یه بازارچه کارهای هنری هم توی شهرمون هست که ماهی یه بار برگزار میشه 

من خودم یه مدت میخواستم کارهای هنری درست کنم و بفروشم ولی چون اصلا روابط عمومیم خوب نیست و از طرفی هم وقت نداشتم که بتونم تعداد زیادی تولید کنم که بتونم بذارم توی پیجم یا غرفه بگیرم دیگه خیلی پیگیری نکردم . 

ولی خوب به هر حال کشور دیگه ای که بری سلیقه شون فرق میکنه و باید طبق سلیقه اونها کار کنی . از طرفی هم کارت باید خیلی تمیز و زیبا باشه. یعنی یه چیزی باشه که ظاهرش زیاد خونگی و دست ساز نباشه 

2714
مثلا کاشی معرق،آینه کاری های زیبا...

براي كسب درآمدِ أصلي خانواده توصيه نميكنم، بازاري نداره

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.