2726
عنوان

سوال در مورد اقدام كردن

229 بازدید | 29 پست

دوستان بنظرتون براي شروع اقدام بهتره كه فقط روزايي كه احتمال ميديم تخمك گذاريع اقدام كنيم يا اين كه كلا بدون جلوگيري كردن باشه همش حالا هر وقت كه شد؟ بعد ضرر نداره اقدام توي مواقعي كه ميدونيم تخمك گذاري نيست؟ احتمال بارداري اون موقع ها اصلا نيست؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد خيلي برام سوال بود

فقط اگه جنسیت پسر برات مهم باشه لازمه که تو زمان تخمک گذاری اقدام داشته باشی و دقیق باشی وگرنه اگه مهم نیست اصلا نیاز به حساب روز تخمک گذاری نیست من خودم یک روز بعد از پاکی دوره پری و با یک بار اقدام باردارشدم و اصلا نزدیک تخمک گذاری هم نبود

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من چون روز تخمک گزاریم فهمیدنش راحت نیست دکتر گف پاک شدی ی شب درمیون اقدام کن

یعنی یه شب در میون رابطه داشته باشی؟؟

وای خیلی سخته برای بدبخت مردا کمر نمیمونه دیگه😲😂😂😂

اخر چه کند با دل من علم پزشکی!وقتی به دیدار تو بسته ضربانم💋🙈
عزیزم از یک هفته بعد از پریودی یک شب ذرمیان اقدام کنید تا وقتی که پریود شی اخه تخمک گذاری همه منظم ن ...

عزيزم آخه الان پريم عقب افتاده 😞هفدهم بايد پري ميشدم نميدونم چرا

بچه ها یه روشی برای اقدام بهتون میگم که چه روزایی برای هر شخصی مهمه:

شما 6 ماه از دوره هاتون یادداشت کنید .... هر ماه تعداد روزهایی که طول دوره بوده بنویسید مثلا برای خودم میگم از وقتی اقدام کردم طول دوره های پریودیم نامنظم شده کوتاه ترین دوره 24 روز بوده توی این شش ماه و بلندترین دوره 33 روز بوده ...حالا عدد 18 رو از کوتاه ترین دوره کم کنید(24-18=6) که برای من میشه 6 و عدد 11 رو از بلندترین طول دوره کم کنید(11-33=22) که برای من میشه 22 ....پس من از روز شش پریودی تا روز 22 بهترین زمان های اقدامم هست 

2706